Kuglači Graničara porazom su otvorili novu sezonu 2. Hrvatske kuglačke lige – sjever. Na kuglani u Koprivnici izgubili su od Ciglenice iz Ciglenice 6:2. Graničar je srušio 3094 čunjeva, a Ciglenica 3166 čunjeva.
Početak utakmice pripao je kuglačima Graničara i sve je izgledalo dobro za Picoke do završetka prve rotacije, koju su gosti dobili s 3:0 i 64 čunja prenosti što je bilo nenadoknadivo za nešto bolji rezultat. Bivši prvoligaš odigrao je odličnu utakmicu a Picokima ostaje nada da u gostima vrate izgubljene bodove.
Bodove za Graničar osvojili su Zdravko Lovašen i Antun Bionda.U idućem kolu Graničar igra protiv Zanatlije iz Siska. Utakmica se igra na kuglani u Sisku u subotu, 12. listopada 2019. s početkom u 15,00 sati.
Pojedinačni rezultati srušenih čunjeva:
- Dražen ŠVARBIĆ 528
- Zdravko LOVAŠEN 523
- Antun BIONDA 522
- Mirko BANJAC 519
- Ivan BUKOVIĆ 502
- Vinko ŠOSTAREC 500
prigorski.hr





