Peteranec, igralište NK Panonije, 19. listopada 2015., 9. kolo 1. ŽNL

NK PANONIJA 0 (0)

NK KRIŽEVCI 5 (4)

SUDAC: Dejan Juriša. POMOĆNICI: Božo Kicivoj i Danijel Topalović. DELEGAT: Mladen Martinčić.

PANONIJA: Votuc, Piplica, Sočev, Blažek K. (od 75. Požgaj), Demeter, Blažek L., Kautero (od 29. Budoš), Ivandić (od 54. Betlehem F.), Hižman Perošić (od 79. Betlehem G.), Šarlija (od 54. Đurašin). TRENER: Marijan Hrženjak

KRIŽEVCI: Špoljar, Zemljak, Švogor, Selanec, Mladen (od 46. Stubičan), Višak (od 79. Cukor), Mišir (od 81. Ištvanović), Orejaš, Jandrašec (od 60. Vedriš), Ceković (od 83. Valec), Vrbančić. TRENER: Dražen Kemenović

STRIJELCI: 0:1 Selanec (8), 0:2 Višak (13), 0:3 Višak (22), 0:4 Jandrašec (25), 0:5 Stubičan (72)

IGRAČ UTAKMICE: Matija Višak

Deveto kolo 1. ŽNL donijelo nam je susret NK ‘Panonije’ iz Peteranca i gostujućih igrača iz Križevaca. Da su gosti došli po sva tri boda dao je do znanja Selanec koji na ubačaj Mladena poentira za 1:0 već u 8. minuti. Na iduću priliku nije se dugo čekalo pa tako u 13. minuti na drugoj strani danas odlični Orejaš ”diže” ubačaj iz kuta koji Višak, iz drugog pokušaja, posprema u mrežu domaćeg vratara.

IMG_4524

U 14. minuti Orejaš slalomom s desne strane izbacuje Viška u priliku koju ovaj ne propušta te povisuje rezultat na 3:0. Šlag na tortu prvog poluvremena postavlja Jandrašec koji izvrsno prati ubačaj Viška te izvrsno reagira za zatvaranje poluvrmena i poentira za visokih 4:0 za gostujuću momčad.

IMG_4538

Križevčani su u drugom poluvremenu nastavili sa pritiskom na gostujuću obranu te postavili konačan rezultat preko Stubičana koji u 72. minuti koristi odličan ubačaj Viška na drugu stranu. Dojma smo da je domaćin ostao i više nego dužan, ali svakako vrijedi uputiti sve pohvale rastrčanom i poletnom gostu pod palicom odličnog Dražena Kemenovića.

IMG_4559

Također, treba spomenuti i 10-ak navijača Križevaca koji su se uputili na putu u Peteranec bodriti mladu križevačku ekipu, koja polako vraća gledatelje i na Gradski stadion.

IMG_4607

Iduće kolo, Križevčani dočekuju neugodnu momčad NK ”Sloga” iz Koprivničkog Ivanca.

IMG_4589

IMG_4534

IMG_4552

IMG_4579

IMG_4587

IMG_4596

IMG_4598

IMG_4608

IMG_4612

IMG_4614

IMG_4616

 

prigorski.hr/Viktor Ledinski