Ispitan 32-godišnjak i određen istražni zatvor
Općinsko državno odvjetništvo u Koprivnici provelo je prvo ispitivanje uhićenog hrvatskog državljanina (1987.) zbog osnovane sumnje na počinjenje kaznenih djela pokušaja teške tjelesne ozljede.
Naime, postoji osnovana sumnja da je 32-godišnjak 3. siječnja 2018. u obiteljskoj kući u Koprivnici, zadao više udaraca svojoj bivšoj djevojci šakom po glavi i tijelu, uslijed čega je ona pala u nesvijest. Nakon što se osvijestila, više ju je puta udario nogom u stražnji dio nogu i leđa te joj zaprijetio da će ju ubiti.
Sutkinja istrage Županijskog suda u Varaždinu usvojila je prijedlog državnog odvjetnika i odredila istražni zatvor protiv osumnjičenika zbog opasnosti od utjecaja na svjedoke u postupku i zbog opasnosti od ponavljanja kaznenog djela.
prigorski.hr





