Najmlađi od braće Tomas, Luka, više neće biti igračem Zadra. On je proveo dvije godine u zadarskom dresu, a došao je, podsjećamo, iz križevačkog Radnika. U Zadru, nažalost, nije dobio pravu prigodu, pravu minutažu, što je jako bitno za mladog darovitog igrača. Strpljivo je čekao svojih “pet minuta”, “grijajući” klupu, ali ih nije dočekao.
Luka je u dvadesetoj godini, želi igrati i pokazati svu raskoš neprijepornog talenta zbog kojeg je, naposljetku, i doveden u Zadar. Njegov najstariji brat Ivan je trener u Zaboku, a olimpijac Marko igra u Turskoj. Luka želi igrati i zbog toga je došlo do odluke o sporazumnom raskidu ugovora u Zadru.
Vrijeme je za sportsku karijeru itekako važno. Lijepo je, naravno, u biografiji jednog dana pročitati da je igrao u Zadru, ali je još bitnije dobiti priliku za afirmaciju kroz igru. Vjerujemo da će ju Luka uskoro dobiti u nekom klubu u kojem se darovitost primjerenije vrednuje.
mn/prigorski.hr





