Dobrovoljno vatrogasno društvo Novaki Ravenski u nedjelju je bilo domaćin vatrogasnog natjecanja Vatrogasne zajednice Grada Križevaca, a postignuti su sljedeći rezultati. U kategoriji ženske djece od 6 do 12 godina nastupile su četiri desetine, a 4. mjesto je pripalo DVD-u Bojnikovec. Treće mjesto osvojilo je DVD Đurđic, drugo mjesto DVD Križevci, a najbolje je bilo Dobrovoljno vatrogasno društvo Majurec.

Kod muške djece od 6 do 12 godina nastupilo je 13 desetina, a 13. mjesto je osvojilo DVD Bojnikovec. Slijedi Lemeš, Sveti Martin, Dijankovec, Novaki Ravenski, Lemeš Križevački, Vojakovački Kloštar, Đurđic, Sveta Helena i Apatovec. Treće mjesto otišlo je u Poljanu Križevačku, drugo u Majurec, a pobijedilo je Dobrovoljno vatrogasno društvo Povelić.

U kategoriji ženske mladeži od 6 do 12 godina nastupile su dvije desetine. Drugo mjesto je otišlo DVD-u Križevci, a pobijedile su vatrogaskinje iz Đurđica.

U kategoriji mladeži muške od 12 do 16 godina nastupilo je šest desetina. Bojnikovec je bio šesti, peta Sveta Helena, a četvrti Novaki Ravenski. Treće mjesto osvojio je Erdovec, drugi je bio Apatovec, a najbolji su bili vatrogasci iz Đurđica.

U kategoriji žena B nastupile su tri desetine. Treće su bile vatrogaskinje DVD-a Lemeš Križevački, druge su bile vatrogaskinje iz Novaka Ravenskih, a najbolje je bilo Dobrovoljno vatrogasno društvo Križevci.

U kategoriji žena A četverto mjesto osvojile su vatrogaskinje DVD-a Bojnikovec. Lemeš Križevački je bio treći, drugi DVD Srednji Dubovec, a pobijedile su vatrogaskinje DVD-a Đurđic.

U kategoriji muških B nastupilo je sedam desetina. Sedmi su bili vatrogasci DVD-a Srednji Dubovec, zatim slijedi Bojnikovec, Đurđic i Sveti Martin. Lemeš Križevački osvojio je treće mjesto. Drugo mjesto osvojilo je DVD Raven,  a prvo je bilo Dobrovoljno vatrogasno društvo Novaki Ravenski.

U kategoriji muških A nastupilo je 14 desetina, a poredak je sljedeći: Sveta Helena, Podgajec, Poljana Križevačka, Raven, Apatovec, Glogovnica, Lemeš, Dijankovec, Bukovje, Đurđic II., Novaki Ravenski. Treće mjesto otišlo je u Srednji Dubovec, drugo u Đurđic I. a pobijedili su vatrogasci DVD-a Stara Ves.

U kategoriji apsolutnih prvaka treći su Novaki Ravenski, drugi Križevci, a prvo mjesto osvojilo je Dobrovoljno vatrogasno društvo Đurđic. Nagrade je dodijelio križevački gradonačelnik Mario Rajn koji je uputio čestitke natjecateljima i organizatorima.

Donosimo veliku galeriju fotografija iz Novaka Ravenskih.

novaki69novaki66novaki65novaki64novaki63novaki62novaki61novaki60novaki56novaki55novaki54novaki53novaki52novaki51novaki50novaki49novaki48novaki47novaki46novaki45novaki44novaki43novaki42novaki41novaki40novaki39novaki38novaki37novaki36novaki35novaki34novaki33novaki32novaki31novaki30novaki29novaki28novaki27novaki26novaki25novaki24novaki23novaki22novaki21novaki20novaki18novaki17novaki16novaki15novaki14novaki13novaki12novaki11novaki10novaki9novaki8novaki7novaki6novaki5novaki4novaki3novaki2novaki1novaki