Danas je u Svetom Ivanu Žabnu održana svečana sjednica Općinskog vijeća, a program je dodatno uljepšao glazbeni program.
Nastupili su mališani Dječjeg vrtića Žabac i Rita Rajković.
Donosimo djelić atmosfere.