Sjajnim nastupom Đurđevački Powerlifteri okitili su se zlatom prije ljetne pauze. Predsjednik i osnivač kluba Saša Deak sa svojim dečkima iz kluba sudjelovali su na jednom od najjačih i najpopularnijih natjecanja na regiji,uvjerljivom kvalitetom i snagom opet su svoj klub i grad predstavili u najboljem svjetlu.
Klub su predstavljali Mihael Bogdan,Tino Mihočka i Teo Imbrišić.
‘Sve pohvale našoj ekipi, uz sve obaveze, završetak škole, ljetne temperature i ostale obaveze uspjeli su se spremiti i nastaviti koračati putem koji je bio zamišljen. Sljedeći pothvat je državno natjecanje i nastavak koračanja Hrvatskom Powerlifting scenom’, rekao je Deak.











