Sjajnim nastupom Đurđevački Powerlifteri okitili su se zlatom prije ljetne pauze. Predsjednik i osnivač kluba Saša Deak sa svojim dečkima iz kluba sudjelovali su na jednom od najjačih i najpopularnijih natjecanja na regiji,uvjerljivom kvalitetom i snagom opet su svoj klub i grad predstavili u najboljem svjetlu.

Klub su predstavljali Mihael Bogdan,Tino Mihočka i Teo Imbrišić.

‘Sve pohvale našoj ekipi, uz sve obaveze, završetak škole, ljetne temperature i ostale obaveze uspjeli su se spremiti i nastaviti koračati putem koji je bio zamišljen. Sljedeći pothvat je državno natjecanje i nastavak koračanja Hrvatskom Powerlifting scenom’, rekao je Deak.

Photo 2026 06 23 14 05 32 Photo 2026 06 23 14 05 44 Photo 2026 06 23 14 05 52 Photo 2026 06 23 14 06 04 Photo 2026 06 23 14 06 10