Izaslanstvo Grada Vrbovca je povodom obilježavanja Dana antifašističke borbe danas položilo vijenac i zapalilo svijeće kod spomen obilježja palim borcima u gradskom parku.

Počast svim palim borcima i žrtvama fašizma odali su saborski zastupnik i gradonačelnik Vrbovca Denis Kralj, predsjednik Gradskog vijeća Krunoslav Sohora s vijećnicima, predsjednik Udruge antifašističkih boraca i antifašista Vrbovec Mario Jarki te predstavnici udruga proizašlih iz Domovinskog rata.

Fot 6944 Fot 6946 Fot 6949 Fot 6950 Fot 6951 Fot 6952 Fot 6954 Fot 6955 Fot 6957 Fot 6959 Fot 6960 Fot 6961 Fot 6966