Organizatori križevačkog malonogometnog turnira i koncerata pripremili su ekskluzivni božićni paket za “Ožujsko malonogometni turnir”.
Tko kupi 6 VIP ulaznica (VIP STOL ZA 6 OSOBA) za koncert Severine koji će se održati 5. siječnja 2025. godine dobiva gratis 6 ulaznica za svečano otvorenje turnira i koncert Minee koji će se održati 20. prosinca 2024. godine.
U ovaj paket su uključene i ulaznice za 6 osoba za sve utakmice turnira do 31. prosinca 2024. godine, a uz to dobivaju se i jedne naočale po izboru iz ponude (dioptrijske ili sunčane) u Očnom centru Visus u Križevcima..
Cijena paketa za sve navedeno iznosi 200 eura.
Ukupno je raspoloživo 20 navedenih paketa, a svi zainteresirani mogu se javiti u inbox portala prigorski.hr, gdje će dobiti sve potrebne dodatne informacije.






