Turopolje i Buna subotnjim ogledom otvorili su 10. ligaško kolo. Završilo je bez pobjednika 2:2, iako je izgledalo da je vodeća Buna riješila pitanje pobjednika već nakon prvog poluvremena.

Buna je povela nakon 30. minuta igre zgoditkom Škojca, a na 2:0 povisio je Zlodi u posljednjoj minuti prvog poluvremena. U nastavku već nakon tri minute igre Turopolje se vraća u igru pogotkom Lučića, a konačnih 2:2 postavio je Kos osam minuta prije kraja susreta.

U nedjelju s početkom u 15.30 sati na rasporedu su ostale utakmice, a vrbovečki derbi će u Banovu odigrati Ban Jelačić i Lonja. Rakovec pred svojim navijačima dočekuje Milku Trninu, a Graničar iz Tučenika putuje na noge Pribiću. Kupa dočekuje Pušću, a Posavec Vatrogasca. U Pisarovini će se sastati Jamnica i Dinamo Jakovlje, a snage će odmjeriti i Dinamo Hidrel i Mladost Obrezina.