U ekipnom prvenstvu Odbora Sjever igranom u Čakovcu, Teniski klub Đurđevac nastupao je s četiri ekipe s kojima je uspješno zaključio sezonu turnira za tenisače od 8, 9, 10 godina.

Do 8 godina, u ekipi su bili Luka Kiš, Dani Janči i Matej Kutičić te su osvojili jedanaesto mjesto. Druga ekipa do 8 godina bila je u sastavu Karlo Lauš, Zara Marič, David Čurić, te se plasirala na odlično četvrto mjesto.

Naši igrači do 9 godina, David Ćurić, Mia Pavec i Karlo Ĺauš imali su pravu dramu na terenu, ali su postigli odličan rezultat i osvojili četvrto mjesto.

Međutim igrači do 10 godina, Patrik Škurdija, Andrej Bartovcak, Mia Pavec i Jakov Lukanec u vrlo tijesnom finalu, gdje je gem odlučivao; osvajaju drugo mjesto i sezonu turnira za tenisače 8,9,i 10 godina TK Đurđevac završava uspješno s viceprvacima.