Danas je odigrana prva utakmica petog kola 2. ŽNL Istok. Brcko je pred svojim navijačima poražen od Ostrne 3:7. Domaći su poveli već nakon četiri minute igre pogotkom Špoljarića, a isti igrač je u 16. minuti povisio na 2:0. S tim rezultatom otišlo se na predah.

U nastavku nakon peti minuta igre Ostrna smanjuje na 2:1 zgoditkom Nestića, a na 2:2 izjednačio je Jambrek u 53. minuti. Četiri minute kasnije Brcko ponovo dolazi u prednost pogotkom Hodžića, a onda na scenu dolaze gosti. Hat -trick postigao je Kelić, a još su po jedan pogodak dodali Vengar i Ribić.

U subotu se s početkom u 16 sati sastaju Zvekovac i Gaj, a u nedjelju u isto vrijeme igraju Farkaš i sloboda Gradec te Mladost Obedišće i Donja Zelina. Sat vremena kasnije na travnjak će izaći Velika Mlaka 1947 i Croatia Nova Kapela.