Nogometaši Hajduka još moraju obaviti posao u drugom pretkolu Konferencijske lige, ali ako budu uspješni saznali su ime suparnika u trećem pretkolu.

Bit će to slovački Ružemberok koji je ispao u drugom pretkolu Europske lige od Trabzonspora. Turska momčad je dva puta svladala Slovake koji u 180 minuta nisu postigli pogodak. U prvom susretu, u gostima, Trabzonspor je slavio 2-0, a ovaj četvrtak u uzvratu, na domaćem terenu, s minimalnih 1-0. Jedini pogodak na susretu dao je rumunjski igrač Dragus u 65. minuti.

Hrvatski nogometaš Mislav Oršić, koji je bio asistent kod jednog pogotka u prvom ogledu, u uzvratu nije ulazio na travnjak, ali je zaigrao Borna Barišić za domaćina od 84. minute. Tijekom ljetnog prijelaznog roka Barišić je došao u ovaj turski sastav iz škotskog Rangersa.