U jedinom susretu 4. kola Paket24 Premijer lige – Lige za ostanak koji se igrao u subotu, KTC je pobijedio Karlovac 23:19, i zasjeo na vrh ljestvice s 15 bodova.

Kao što se moglo i očekivati, bio je to susret čvrstih, agresivnih obrana s malo pogodaka. Domaćin ga je počeo baš onako kako je zamislio. Dok su se gosti zagrijali, Križevčani su već imali vodstvo 5:1. Bilo je to u 11. minuti. Karlovac je ipak uspio uhvatiti priključak i sredinom poluvremena stigao na minus dva (6:4). I zadržao se na toj udaljenosti sve do posljednjih deset minuta. One su bile bolje u izvedbi domaćeg sastava koji je tako na predah odnio plus četiri (13:9).

Drugo poluvrijeme bilo je ravnopravnije i završilo je s 10:10. Ipak, ključni trenuci bili su u trećoj četvrtini. KTC je naime, do tada uspio podići svoju prednost na sedam pogodaka razlike (18:11) i održati to do kraja. Karlovčani su zanimljivo, pet puta zabili po dva pogotka. Najbliže što su došli domaćinu je bilo na minus tri. No, bilo je to u 60. minuti. Konačni rezultat bio je 23:19. Dubravko Grgić skupio je 10 obrana. Sa sedam pogodaka, uz samo jedan promašaj prvo ime domaćina bio je Marko Jurakić. Kod gostiju isti takav učinak imao je Domagoj Smojver.

PAKET24 PREMIJER LIGA – LIGA ZA OSTANAK: 4. KOLO
KTC – KARLOVAC 23:19
METKOVIĆ – MEHANIKA – TROGIR 35:25 (8. 3. 2024.)

rukomet ktc karlovac (1) rukomet ktc karlovac (2) rukomet ktc karlovac (3) rukomet ktc karlovac (4) rukomet ktc karlovac (5) rukomet ktc karlovac (6) rukomet ktc karlovac (7) rukomet ktc karlovac (8) rukomet ktc karlovac (9) rukomet ktc karlovac (10) rukomet ktc karlovac (11) rukomet ktc karlovac (12) rukomet ktc karlovac (13) rukomet ktc karlovac (14) rukomet ktc karlovac (15) rukomet ktc karlovac (16) rukomet ktc karlovac (17) rukomet ktc karlovac (18) rukomet ktc karlovac (19) rukomet ktc karlovac (20) rukomet ktc karlovac (21) rukomet ktc karlovac (22) rukomet ktc karlovac (23)