Petak nam je donio nove susrete na križevačkom malonogometnom spektaklu. Evo rezultata.

BOLE TRANSPORTI – CB PRIGORJE & BLUEMONT 6:1

Ekipa Bole Transporti uvjerljivo je startala u prvom susretu ovogodišnjeg izdanja križevačkog turnira. Naime, slavili su nad momčadi CB Prigorje & Bluemonet rezultatom 6:1.  Strijelci su redom bili: Miloš Simonović, Nenad Ivanić, Lazar Ristovski, Nikola Ristovski, Filip Perišić i Marko Roksić. Za CB Prigorje & Bluemont poentirao je Andrej Peremin.

JULY’S BAR & FRIENDS – UŠR VIŠNJICA 2:0

Pobjednik se čekao sve do same završnice utakmice. Slavila je na kraju momčad July’s Bara & Friends rezultatom 2:0. U 26. minuti susreta poentirao je Karlo Zebić, a potvrdu pobjede donio je Matej Glasnović minutu kasnije.

CB PRIGORJE & BLUEMONT – PIZZERIA Z1 4:6

Ono čega nije nedostajalo u susretu ove dvije momčadi svakako su golovi. Postignuto ih je čak deset, a pobjedu je odnijela momčad Pizzerije Z1, a poentirali su: Filip Kos (2), Matija Pavić, Leopold Lovrić, Borna Marton i Vito Grkinić. Za CB Prigorje & Bluemont strijelci su bili: Dejan Popović, Bernard Nuić, Marko Prenkaplaj i Kristijan Patačić.

UŠR VIŠNJICA – POLIKLINIKA RIBNJAK 3:2

U vrlo nervoznom susretu, kojeg su obilježili prekidi i međusobne razmirice igrača, pokazana su i i dva crvena kartona, na kraju je slavila momčad UŠR Višnjica, čiji su kreatori pobjede golovima bili Dominik Fijačko, Josip Čelig i Miroslav Stolnik. Za Poliklinku Ribnjak oba zgoditka postigao je Josip Brkić.

PIZZERIA Z1 – BOLE TRANSPORTI 0:1

U čvrstoj i neizvjesnoj utakmici na kraju je ekipa Bole Transporti pogotkom Filipa Peršića u 27. minuti osigurala minimalnu pobjedu i prolaz dalje.

POLIKLINIKA RIBNJAK – JULY’S BAR & FRIENDS 4:5

Prava drama događala se na posljednjem susretu večeri. Iako je July’s bar poveo 3:0 Poliklinika je uspjela poravnati rezultat na 3:3. bilo je i 4:4. U kiši golova na kraju je slavila momčad koja je i povela, Jul’ys bar 4:5.

Strijelci za July’s bar & Friends bili su: Antonio Đurić (2), Bruno Perišić (2) te Matej Glasnović. Za Polikliniku Ribnjak poentirali su: Josip Brkić (2), Bruno Devčić i Petar Brkić.

Pregršt utakmica očekuje nas u subotu, a od 14.30 sati igrat će sljedeće momčadi: NK Močile – NK Podravec, NK Hrvatski bojovnik – NK Mladost VR, NK Podravec – NK Brcko, NK Mladost VR – NK Radnički, NK Brcko – NK Močile, NK Radnički – NK Hrvatski bojovnik, NK Lonja – NK Mladost C, Mystique – NK Sava, NK Mladost C – NK Radnik Križevci veterani, NK Sava – Novoselmont, NK Radnik Križevci veterani – NL Lonja, Novoselmont – Mystique.

pizzeria z1

turnir 003  turnir 023 turnir 031 turnir 035

Julys turnir 001 turnir 002 turnir 004 turnir 005 turnir 006 turnir 007 turnir 008 turnir 009 turnir 010 turnir 011 turnir 012 turnir 013 turnir 014 turnir 015 turnir 016 turnir 018 turnir 019 turnir 020 turnir 021 turnir 022 turnir 024 turnir 025 turnir 026 turnir 027 turnir 028 turnir 030 turnir 033 turnir 034 turnir 036 turnir 037