KTC-RIBOLA KAŠTELA 26:22

Križevački rukometaši došli su do nove pobjede pred svojim navijačima. KTC-ovci su od prvi minute dali do znanja gostima rko je “gazda” na parketu. U osmoj minuti KTC ima prednosti od plus 3 (5:2), a osam minuta kasnije i plus 5 (10:5). Bilo je čak i plus 6, ali na odmor se otišlo s rezultatom 14:10.

Nakon deset minuta igre u drugom poluvremenu gosti smanjuju na 17:14, ali onda KTC podiže tempo igre i u 46. minuti semafor pokazuje 21:14. Do kraja utakmice KTC rutinski odrađuje posao i upisuje pobjedu 26:22.

Najraspoloženiji kod KTC-a bio je Mirosavljević s devet pogodaka, a kod gostiju Vujičević sa šest.

rukomet-01 rukomet-02 rukomet-03 rukomet-04 rukomet-05 rukomet-06 rukomet-07 rukomet-08 rukomet-09 rukomet-10 rukomet-11 rukomet-12 rukomet-13 rukomet-14 rukomet-15 rukomet-16 rukomet-17 rukomet-18