TOMISLAV B – KRIŽEVCI 0:1 (0:0)

BEREK – Igralište Tomislava. GLEDATELJA: 80. SUDAC: Mario Vecko (Virovitica). POMOĆNICI: Dario Šantić (Virovitica) i Jurica Culej (Slatina). DELEGAT: Mladen Martinčić (Koprivnica). STRIJELAC: 0:1 Kofler (74). ŽUTI KARTONI: Kosanović, Starčević i Šoštarić kod Tomislava; Mišir, Tihelka i Kamenjak kod Križevaca. IGRAČ UTAKMICE: Luka Tihelka.

TOMISLAV: Pavić, Čuić (od 46. Šoštarić), Golubić (od 63. Račan), Kočiš, Tirić, Kosanović, Vlašić, Račan J., Štimac, Orlović (od 77. Abramović), Starčević. TRENER: Tihomir Pokopac.

KRIŽEVCI: Vrbančić, Jandrašec, Božović, Maras, Blagaj, Tihelka, Mišir (od 67. Stubičan), Mladen, Višak (od 81. Ceković), Kofler (od 90. Bajser), Orejaš (od 87. Kamenjak). TRENER: Mihael Miklečić.

Bio je to očekivano težak susret, ali vrlo zanimljiv i atraktivan za sve one koji su odlučili provesti popodne na igralištu u Bereku. Križevci bolje otvaraju susret i dobro kontroliraju igru na malom terenu, koji se pokazao kao vrlo bitna prednost za nogometaše Tomislava. Domaćin je napadao, ali vrlo dobra zadnja linija Križevaca rješavala je problematiku.

Drugo poluvrijeme Tomislav dosta bezidejan, a Križevci vode susret. Pokušali su domaćini dugim loptama do Vrbančića, ali ponovo zadnja linija Križevaca uspješno anulira njihove pokušaje. Očekivano, jedan pogodak riješio je i pobjednika susreta.

Igrala se 74. minuta. Stubičan probija stranu i povratno odigrava za Koflera, koji snajperski precizno puca u dalji kut nemoćnog Pavića. Bilo je gusto zadnjih par minuta za Purgere kada je Starčević pogodio vlastitog igrača i tako spriječio pogodak za poravnanje rezultata, tako da se Križevčani vraćaju kući s tri boda, a križevački strateg Miklečić upisuje petu pobjedu na klupi Križevaca. Svakako treba istaknuti da se ljetna akvizicija Križevaca, Luka Tihelka pokazao kao odličan potez, budući da sada već treću utakmicu je predvodnik momčadi. Sljedeće kolo Križevci igraju u Rovišću.

nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek nogomet krizevci tomislav berek