U srijedu su odigrani susreti 3. kola Četvrte nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica. Bilo je to kolo u kojem su mahom gosti odnijeli bodove.

Tehnika Koprivnica gostovala je u Slatini kod istoimenog domaćina. U prednost dolazi domaća momčad u 35. minuti susreta iz kaznenog udarca, kojeg je realizirao Pecolaj. Međutim, slavlje domaćina nije dugo trajalo, budući da je 7 minuta kasnije rezultat poravnao Lovković.

Drugo poluvrijeme donosi preokret gostiju iz Koprivnice, a što je bilo djelo Sabola. Međutim, domaćin poravnava rezultat u 73. minuti preko Pejakića. Građevinari novu prednost stiču u 86. minuti pogotkom Korenike, a točku na “i” u sudačkoj nadoknadi stavio je Busija.

U županijskom derbiju igranom u Velikom Trojstvu između Bilogorca i Bilogore 91, slavili su gosti iz Grubišnog Polja rezultatom 2:0. Strijelci su bili Bartoniček i Brekalo. Županijski susret igrao se i u Velikim Zdencima, gdje je Zdenka ugostila Daruvar, a koji je slavio s visokih 5:1. Domaćin je u 10. minuti došao do prednosti preko Hrlea, a gosti poravnavaju već u sljedećoj minuti preko Ivančića. Tako se daljem redom u strijelce kod Daruvarčana upisuju: Vuković, Netoušek, Antal i po drugi puta Ivančić.

Čazma je pak na domaćem terenu rimizirala s Ferdidandovcom rezultatom 1:1. Strijelci su bili Kirin za domaćina, a Karan za goste iz kaznenog udarca.

Vrijedne bodove upisala je momčad Garića, koja je kod kuće slavila s 3:1 protiv Pitomače. Strijelci su bili Kožuhar (2), Kurjančić za Garić, dok je za Pitomaču poentirao  Babić.

Pobjedu je kući donijela i momčad Dinama iz Predavca, a koja je na gostovanju u Drnju kod Tomislava slavila rezulatom 3:1. Dvostruki strijelac za Dinamo bio je Gegić, a poentirao je Fernandes Dos Passos. Za domaćina je zabio Petran.

Susret Mladosti iz Kloštra Podravskog i Suhopolja je odgođen.