RATAR 1 (1)

GORNJA RIJEKA 3 (0)

MIHOLEC – Igralište Ratara. Gledatelja oko 80. SUDAC: Danijel Polančec. DELEGAT: Zdenko Kucan. STRIJELCI: 1:0 Benko (28), 1:1 Nakani (68), 1:2 Nakani (76), 1:3 Koščak (82). ŽUTI KARTONI: Poharc kod Ratara, Nakani kod Gornje Rijeke. CRVENI KARTONI: Siladi i Škrebek kod Ratara, Mirko Dominik Babok i Matija Babok kod Gornje Rijeke. IGRAČ UTAKMICE: Elijas Nakani,

RATAR: Šatvar, Škreberk, Benko (od 81. Srbljinović D.), Ruganec (od 54. Truščec), Sokač, Pejazić, Furmeg (od 76. Škrebek M.), Poharc (od 37. Mikec), Srbljinović, Srbljinović, Siladi. TRENER: Mario Srbljinović.

GORNJA RIJEKA: Platić M., Nemčić (od 82. Munta), Orak, Hulec (od 41. Duljak), Nakani (od 78. Nemčić), Plantić D., Babok Mi., Koretić (od 86. Petrinjak), Kranjec (od 59. Koščak), Babok Ma., Zidarić. TRENER: Božidar Đurinić.

Bio je to derbi u pravom smislu riječi. Sadržaja i zanimljivosti na utakmici nije nedostajalo. Očekivano oprezan start obiju momčadi. Naelektrizirana atmosfera eskalirala je u 19. minuti kada dolazi do meteža između dviju momčadi. Sudac Polančec pod tuš šalje Ratarova Škrebeka i igrača Gornje Rijeke Matiju Baboka, dok Mirko Dominik Babok “zarađuje” žuti karton.

Nakon toga Ratar šokira favorizirane Gornjoriječane, koje matira Benko u 28. minuti. Nekoliko minuta kasnije Mirko Dominik Babok, zbog preoštrog starta dobiva drugu javnu opomenu te i on mora pod tuš prije reda.

Domaća publika očekivala je rutinsko rješavanje drugog poluvremena. Međutim, tako nije mislio Elijas Nakani, koji prvo poravnava rezultat u 68. minuti, a u 76. donosi prekoret u korist Gornje Rijeke. Međutim, oba zgoditka idu na dušu vratara Šatvara kao i treći pogodak, kojeg je postigao Koščak i time potvrdio tri boda za goste.

U sljedećem kolu Ratar putuje u Selnicu Podravsku k Dravi, a Gornja Rijeka dočekuje Rudara iz Botinovca.

nogomet ratar gornja rijeka01 nogomet ratar gornja rijeka02 nogomet ratar gornja rijeka03 nogomet ratar gornja rijeka04 nogomet ratar gornja rijeka05 nogomet ratar gornja rijeka06 nogomet ratar gornja rijeka07 nogomet ratar gornja rijeka08 nogomet ratar gornja rijeka09 nogomet ratar gornja rijeka11 nogomet ratar gornja rijeka12 nogomet ratar gornja rijeka13