GORNJA RIJEKA – SABARIJA 3:2 (1:2)

GORNJA RIJEKA – SUDAC: Darko Renjak (Bočkovec). DELEGAT: Tomislav Kučina (Sveti Ivan Žabno). STRIJELCI: 0:1 Tkalčić (9), 0:2 Turk (28), 1:2 Kranjec (31), 2:2 Babok Ma. (50), 3:2 Zidarić L. (86). ŽUTI KARTONI: Nakani kod Gornje Rijeka, Balog i Fodor kod Sabarije. CRVENI KARTONI: Balog i Fodor kod Sabarije.

GORNJA RIJEKA: Plantić, Nemčić M. (od 71. Petrinjak), Zidarić J. (od 64. Koščak), Duljak, Orak, Nakani (od 90. Oreški), Babok Mi., Zidarić L., Babok Ma., Kranjec (od 82. Klasić), Koretić. TRENER: Božidar Đurinić.

SABARIJA: Štander, Vodomin, Ignac, Hegedušić, Turk, Bogdan, Balog, Tkalčić, Jembrek, Fodor, Burek. PREDSTAVNIK: Goran Škrinjar.

U najmanju ruku sadržajna utakmica odigrana je u nedjelju Gornjoj Rijeci u posljednjem jesenskom dijelu prvenstva 3. ŽNL. Gosti iz Subotice Podravske bolje otvaraju susret te u 28. minuti vode 2:0 pogocima Zkalčića i Turka. Domaćin u 31. minuti smanjuje zaostatak, a poravnavanje rezultata dolazi u 50. minuti pogotkom Baboka. Sve nervozniji gosti imaju puno prigovora na suđenje, što rezultira javnim opomenama da bi na kraju isti igrači, Balog i Fodor, zbog udaranja suca zaradili crvene kartone.

Igračku prednost domaćin nije propustio iskorstiti te tako preokreće rezultat u 86. minuti pogotkom Lovre Zidarića za konačnih 3:2 i veliku, završnu feštu igrača i navijača Gornje Rijeke.

OSTALI REZULTATI: U Bočkovu je odigran prigorski susret između domaće postave Dragovoljca i Mladosti iz Carevdara. Slavili su gosti rezultatom 5:3 i time zaključili vrlo dobru i plodnu polusezonu. Močile su slavile 2:0 na gostovanju kod Jedinstva, dok je Rudar torpedirao s 5:1 Graničara iz Novog Virja. Sokol je pak slavio s 5:3 u gostima u Mičetincu, dok je u susretu dviju Drava slavila domaća iz Selnice Podravske rezultatom 4:1.

nogomet dragovoljac carevdar1 nogomet dragovoljac carevdar2 nogomet dragovoljac carevdar3 nogomet dragovoljac carevdar4 nogomet dragovoljac carevdar5 nogomet dragovoljac carevdar6 nogomet dragovoljac carevdar7 nogomet dragovoljac carevdar8 nogomet dragovoljac carevdar9 nogomet dragovoljac carevdar10 nogomet dragovoljac carevdar11 nogomet dragovoljac carevdar12 nogomet dragovoljac carevdar13 nogomet gornja rijeka1 nogomet gornja rijeka2 nogomet gornja rijeka3 nogomet gornja rijeka4 nogomet gornja rijeka5 nogomet gornja rijeka6 nogomet gornja rijeka7 nogomet gornja rijeka8 nogomet gornja rijeka9 nogomet gornja rijeka10 nogomet gornja rijeka11