PODRAVAC – RADNIK KRIŽEVCI 1:3 (1:2)

VIRJE – Sportski park. SUDAC: Matija Presečan. POMOĆNICI: Marko Gašparić i Maja Ferić. 4. SUDAC: Nikola Kristić. DELEGAT: Dino Jambrović.

STRIJELCI: 0:1 Srbljinović (28), 1:1 Šignjar (37), 1:2 Posarić (39), 1:3 Borovčak (87).

PODRAVAC: Ramaj, Pozder, Jelić Balta, Tuba, Jozić, Šignjar, Šokec, Horvat, Kozić, Dodik (od 64. Furmek), Šarlija (od 83. Hontić). TRENER: Luka Kozić

RADNIK: Tihelka, Mačković, Dimović (od 71. Dlesk), Posarić (od 88. Petak),  Mladen H., Mladen M. (od 90. Jandrašec), Seok, Stubičan, Srbljinović (od 46. Borovčak), Vinski, Lisjak. TRENER: Dražen Kemenović.

Očekivano bila je to teška utakmica za momčad Radnika. Momčad Podravca išla je na glavu i stavila sve na biti ili ne biti. Odolijevali su Podravci do 28. minute kada je Srbljinović napravio dar-mar i zabio za vodstvo.

Slavlje Križevačana trajalo je do 37. minute kada Šignjar nakon udarca iz kuta poravnava rezultat. Međutim, domaćin nije dugo slavio, budući da je nakon samo dvije minute Posarić odmjerenim udarcem matirao Ramaja.

U drugom poluvremenu inicijativa je u velikoj mjeri na strani domaćina, ali ipak Križevčani potvrđuju nova tri boda preko Borovčaka u 87. minuti kada postavlja konačnih 1:3.

OSTALI REZULTATI: Tehničar – Virovitica 2:1, Polet – Mladost 1:4, Bjelovar – Rudar 3:1, Podravina – Varteks 2:2, Papuk – Graničar 3:1.

IMG_7393 IMG_7394 IMG_7395 IMG_7396 IMG_7397 IMG_7399 IMG_7401 IMG_7402 IMG_7404 IMG_7405 IMG_7406 IMG_7407 IMG_7409 IMG_7410