BJELOVAR – RADNIK KRIŽEVCI 1:3 (0:1)

BJELOVAR – Gradski stadion. SUDAC: Marko Đurđek (Turčin). POMOĆNICI: Maja Ferić (Pitomača) i Josip Sokač (Podturen). 4. SUDAC: Matija Presečan (Pitomača). DELEGAT: Gojko Babić (Orahovica). STRIJELCI: 0:1 Mladen M. (29), 0:2 Srbljinović (50), 1:2 Pleić (56, 11 m), 1:3 Dimović (87). IGRAČ UTAKMICE: Mihael Mladen

BJELOVAR: Gujić, Aionodou Philipe (od 78. Horvat), Pranjić, Kosanović, Rukavina, Pleić, Coha (od 85. Đurić), Šantalab, Renić (od 85. Legčević), Trupac, Coha. TRENER: Petar Bošnjak.

RADNIK KRIŽEVCI: Vrbančić, Mačković, Tihelka, Ovčar (od 88. Jandrašec), Mladen H. (od 66. Dimović), Mladen M., Borovčak (od 66. Bastašić), Son (od 46. Babić), Seok (od 88. Stubičan), Petak, Srbljinović. TRENER: Dražen Kemenović.

U 15. minuti susreta križevačka postava mogla je gubiti čak 3:0 od vrlo raspoloženog domaćina, koji je kud i kamo bolje otvorio susret. Međutim, nepreciznost i neefikasnost Bjelovarčanima se osvetila u 29. minuti, kada se nakon ubačaja najbolje snašao Mihael Mladen, inače uz Krunoslava Srbljinovća danas najkorisniji igrač Križevčana, i glavom prebacio posrnulog Gujića.

U nastavku igre Srbljinović povećava prednost gostiju prekrasnim udarcem za 0:2. Međutim, Ovčar ruši igrača Bjelovara u kaznenom prostoru samo nekoliko minuta kasnije. Siguran s 11 metara bio je Pleić.

Utakmica je nakon tog trenutka bila iznimno otvorena te se samo čekalo s koje će strane prije pasti zgoditak. To se dogodilo, na sreću gostiju, kod Križevčana preko Dimovića koji je u 87. minuti potvrdio nova tri boda za Radnikovce nakon dva kola posta.

OSTALI REZULTATI: Podravac – Graničar 1:1, Papuk – Tehničar 1:0, Varteks – Virovitica 3:1. Odgođeno: Podravina – Polet, Rudar – Mladost Ž.

bjelovar radnik krizevci 02 bjelovar radnik krizevci 03 bjelovar radnik krizevci 04 bjelovar radnik krizevci 05 bjelovar radnik krizevci 06 bjelovar radnik krizevci 07 bjelovar radnik krizevci 08 bjelovar radnik krizevci 09 bjelovar radnik krizevci 10 bjelovar radnik krizevci 11 bjelovar radnik krizevci 12 bjelovar radnik krizevci 13 bjelovar radnik krizevci 14 bjelovar radnik krizevci 15 bjelovar radnik krizevci 16 bjelovar radnik krizevci 17 bjelovar radnik krizevci 18 bjelovar radnik krizevci 19