ČVRSTEC – RUDAR G 3:5 (1:2)

SVETI PETAR ČVRSTEC – Igralište Igora Baloga. SUDAC: Mario Vecko (Koprivnica). POMOĆNICI: Darko Renjak (Bočkovec) i Tomislav Benotić (Koprivnica). DELEGAT: Velimir Kraljić (Carevdar). STRIJELCI: 0:1 Mihelčić (20), 0:2  Klasić (29), 1:2 Kolarić (43), 1:3 Krstitović (51), 2:3 Blagaj (65), 2:4 Mihelčić (69), 2:5 Foruglaš (73), 3:5 Benjak (76).

ČVRSTEC: Kuća, Ištvanović M., Lacković (od 38. Knezić), Orejaš (od 72. Crnčić M.), Benjak, Obajgor, Kolarić, Rajn (od 63. Crnčić D.), Blagaj, Ištavnović L., Jakšinić A. TRENER: Vedran Bukal.

RUDAR: Martinović, Srbiš (od 72. Mrzlečki), Virovc, Jadan, Kucel, Krstitović (od 82. Svržnjak), Dukarić, Klasić (od 52. Foruglaš), Hajduković, Mihelčić, Gačan. TRENER: Dražen Milojević.

U kiši golova najbolje je prošao Rudar. Naime, u susretu 12. kola 2. ŽNL igranom između Čvrsteca i Rudara u Svetom Petru Čvrstecu, Rudari su “izrudarili” 3 boda, a na susretu je postignuto čak osam zgoditaka.

Momčad Rudara do prednosti je došla u 20. minuti pogotkom Mihelčića, a prednost devet minuta kasnije povećava Klasić. Zaostatak Čvrstečana smanjuje Kolarić u 43. minuti, ali već u nastavku igre, u 52. minuti, Krstitović povećava prednost. Istu pak smanjuje Blagaj u 65. minuti, ali se ponovo ukazuje Mihelčić, koji u 69. minuti pogađa za 2:4, dok Foruglaš u 73. poentira za nedostižnih 2:5. Na kraju, Benjak je postavio konačnih 3:5 u 76.minuti susreta.

Poraz Gornje Rijeke u Koprivničkim Bregima

Prava golijada bila je i u Koprivničkim Bregima na susreti tamošnje Mladosti i Gornje Rijeke. Svakoj momčadi ide po poluvrijeme, ali bodovi su ostali u Bregima. Naime, domaćin je u prvom poluvremenu postavio 4:0, koje su Gornjoriječani pokušali dostići u drugom poluvremenu. Strijelci su bili: Jukić 2, Mijatović i Gužvić.

Taako su za Gornju Rijeku redom se u strijelce upisali Josip Đurinić (2) i Davor Nemčić, ali zaostatak nisu uspjeli dostići, tako da je konačan rezultat bio 4:3.

OSTALI REZULTATI: Močile – Prugovac 1:1, Hrvatsko bojovnik – Reka 6:0, Drava PS – Starigrad 3:2, Omladinac – GOŠK 7:1, Fugaplast – Podravec 2:2.

PRO_5226 PRO_5227 PRO_5234 PRO_5241 PRO_5245 PRO_5249 PRO_5250 PRO_5256 PRO_5257 PRO_5261 PRO_5266 PRO_5282 PRO_5284 PRO_5288 PRO_5289 PRO_5297 PRO_5300 PRO_5301 PRO_5303