HRVATSKI BOJOVNIK – RUDAR G 1:3

MOKRICE MIHOLEČKE – Igralište Hrvatskog bojovnika. SUDAC: Danijel Polančec (Koprivnica). DELEGAT: Mladen Bukal (Gornja Rijeka). STRIJELCI: 0:1 Ritoša (5), 0:2 Ritoša (17), 0:3 Krstitović (69, 11m), 1:3 Miklečić (86).

HRVATSKI BOJOVNIK: Mekovec, Šturbek, Kos (od 46. Plantić J.), Miklečić, Kušec (od 61. Kos M.), Mekovec I., Somođi (od 66. Hadrović), Kušec M., Vranetić, Horvat, Nemčić. TRENER: Srbljinović.

RUDAR: Martinović, Srbiš, Virovec, Sršek, Gačan, Krstitiović, Milojević, Dukarić (od 46. Mihelčić), Hajduković, Ritoša (od 66. Kuzminski), Jadan (od 79. Vegh). TRENER: Milojević.

Momčad Hrvatskog bojovnika upisala je drugi uzastopni poraz. Naime, poraženi su na domaćem travnjaku od momčadi Rudara iz Glogovca rezultatom 3:1.

Radno su gosti došli u vodstvo. Već u 5. minuti poentirao je Ritoša, a isti je rezultat povisio u 17. minuti susreta. Imao je i Bojovnik nekoliko šansi, ali sve je bilo prilično bezopasno. U nastavku igre Krstitović iz kaznenog udarca povisuje na 3:0, dok počasni zgoditak za domaćina zabija Miklečić u 86. minuti susreta.

nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 02 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 03 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 04 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 05 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 06 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 07 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 08 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 09 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 10 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 11 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 12 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 13 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 14 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 15 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 16 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 17 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 18 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 19 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 20 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 21 nogomet hrvatski bojovnik rudar glogovac 22

GORNJA RIJEKA – PODRAVEC 0:3
Gradski stadion Križevci, GLEDATELJA: 50, SUDAC: Marko Punčec, DELEGAT: Mario Zagorščak. STRIJELCI: 0:1 Matijaković (2), 0:2 Premec (75), 0:3 Sobota (84)
GORNJA RIJEKA: Petrinjak, Koščak, Berend (od 76. Hasanec), Duljak (od 46. Nakani), Orak, Zidarić, Nemčić (od 64. Munta), Đurinić, Nemčić, Babok, Berend A (od 73. Nemčić).
PODRAVEC: Cingulin, Lončarek, Prgomet, matijaković (od 77. Komes), Premc (od 86. Kuzmić), Kovač, Sobota, Manojlović (od 89. Šomoci), Kučina, Brkić, Balent.
Loše je krenulo na gradskom stadionu u Križevcima po gornjoriječke nogometaše. Već u 2. minuti Matijaković zabija za vodstvo, prethodno brani Petrinjak, ali drugi udarac nije uspio zaustaviti.
Mreže miruju nakon pogotka do 74. minute kada pogodak postiže Premec, a šest minuta prije kraja Sobota je zabio za konačnih 0:3.
PRO_7586 PRO_7644 PRO_7666 PRO_7660 PRO_7659 PRO_7658 PRO_7654 PRO_7650 PRO_7647 PRO_7643 PRO_7642 PRO_7637 PRO_7636 PRO_7634 PRO_7630 PRO_7629 PRO_7627 PRO_7626 PRO_7617 PRO_7603 PRO_7595 PRO_7594 PRO_7587
Momčad Čvrsteca poražena je na gostovanju u Močilama rezultatom 2:0. Strijelci za domaćina bili su Čani i Krčmar. Starigrad i GOŠK odigrali su bez pobjednika i zgoditaka. Fugaplast je slavio na gostovanju u Prugovcu rezultatom 2:0, a zabili su Pavliš i Aralica. Momčad Omladinca iz Herešina nanijela je težak poraz Reki na njihovom travnjaku. Naime, rezultat je bio 8:1, a u strijelce su se upisali Lončarek (3), Đurđ (2), Lončarić Leonardo, Lončarić Lovro i Ivančan.
 Još u subotu odigrana su dva susreta. Starigrad i GOŠK su remizirali rezultatom 0:0, dok je Drava slavila u Koprivničkim Bregima nad Mladosti 2:1, a za koju je zabio Glavaš, dok su pobjedu gostima donijeli Đipalo i Belvanović.