ČVRSTEC – PRUGOVAC 1:1 (1:1)

SVETI PETAR ČVRSTEC – Igralište Igora Baloga. SUDAC: Danijel Polančec. POMOĆNICI: Dominik Slaviček i Darko Renjak. DELEGAT: Zdenko Kucan.

STRIJELCI: 0:1 Prežec (31), 1:1 Makar (36).

ČVRSTEC: Kuća, Ištvanović, Makar (od 58. Carević), Blagaj, Ištvanović, Rajn, Benjak (od 66. Barešić), Jakšinić, Rajn (od 90. Kovačević), Obajgor, Jakišinić. TRENER: Vedran Bukal.

PRUGOVAC: Gašparov, Zebić, Hađija, Paić-Karega, Gašparov, Katana, Nikolić, Prežec, Bojanić, Čavrag, Keljar. TRENER: Jasmin Topolovačn.

Momčad Čvrsteca u 15. kolu 2. ŽNL remizirala je na domaćem travnjaku protiv Prugovca 1:1. Naime, utakmica je bila rezultatski riješena već u prvom poluvremenu i to u 30.-im minutama. Naime, gosti iz Prugovca do prednosti dolaze z 31. minuti preko Prežeca, ali prednost nije dugo trajala, budući da su domaćini poravnali rezultat u 36. minuti susreta.

Hrvatski bojovnik poražen je na gostovanju u Gotalovu kod GOŠK-a rezultatom 4:0, a poraz je upisala i momčad Gornje Rijeke na gostovanju u Herešinu kod Omladinca rezultatom 2:1. Rudari su slavili u Torčecu protiv Podravca 5:1. Fugaplast je poražen u Goli od Starigrada 3:0, dok je sesvetska Drava s čak 11:0 pobijedila Reku.

Sutra je na rasporedu susret Mladosti Bregi i Močila.

cvrstec - prugovac - 02 cvrstec - prugovac - 03 cvrstec - prugovac - 04 cvrstec - prugovac - 05 cvrstec - prugovac - 06 cvrstec - prugovac - 07 cvrstec - prugovac - 08 cvrstec - prugovac - 09 cvrstec - prugovac - 10 cvrstec - prugovac - 11 cvrstec - prugovac - 12 cvrstec - prugovac - 13 cvrstec - prugovac - 14