GORNJA RIJEKA – MOLČILE 1:2 (0:1)

GORNJA RIJEKA – Igralište Gornje Rijeke. SUDAC: Danijel Polančec. POMOĆNICI: Tomislav Benotić i Nikola Sabolić. DELEGAT: Hrvoje Ištvanović (svi iz Koprivnice). STRIJELCI: 0:1 Čiković (25), 1:1 Duljak (62, 11 m), 1:2 Sertić (88). ŽUTI KARTONI: Nemčić kod Gornje Rijeke, Sertić kod Močila. CRVENI KARTONI: Duljak i Zidarić kod Gornje Rijeke.

GORNJA RIJEKA: Petrinjak, Nemčić M., Zidarić, Duljak, Orak, Zidarić, Đurinić, Berend, Nemčić D. (od 46. Nakani), Zidarić, Berend. TRENER: Božidar Đurinić.

MOČILE: Kodrić, Hrneić, Senjan, Sertić, Plahinek (od 63. Robotić), Ceković (od 77. Sitar), Čani (od 93. Markač), Čiković (od 90. Godek). TRENER: Vedran Bači.

Po prohladnom i maglovitom vremenu odigrani su susreti 12. kola 2. ŽNL. Momčad Gornje Rijeke na domaćem travnjaku doživjela je poraz od Močila. Gosti su preko Čikovića došli u prednost u 25. minuti, a s tom prednošću odlaze i na predah.

Igrala se 62. minuta utakmice kada rezultat poravnava Duljak iz kaznenog udarca. U međuvremenu Gornja Rijeka ostaje bez dvojice igrača, koji su “zaradili” crvene kartone, a to ne propuštaju kazniti Močilani, koji preko Sertića u 88. minuti pogađa za trobod.

OSTALI SUSRETI: Hrvatski bojovnik doživio je novi poraz i to protiv Fugaplasta u Goli, koji ih je nadjačao s 6:1. Poraz je upisala i momčad Čvrsteca od 4:2 na gostovanju kod GOŠK-a u Gotalovu. Prava kiša zgoditaka mogla se vidjeti u Prugovcu,  gdje je istoimena momčad pobijedila Reku s čak 16:0. Podravec je s 3:1 nadjačao Omladinac, a sesvetska Drava je slavila u Glogovcu protiv Rudara 2:3, dok je Starigrad pobijedio 2:1 bregovsku Mladost.

gornja rijeka mocile t02 gornja rijeka mocile t03 gornja rijeka mocile t04 gornja rijeka mocile t05 gornja rijeka mocile t06 gornja rijeka mocile t07 gornja rijeka mocile t08 gornja rijeka mocile t09 gornja rijeka mocile t10 gornja rijeka mocile t11 gornja rijeka mocile t12 gornja rijeka mocile t13 gornja rijeka mocile t14 gornja rijeka mocile t15 gornja rijeka mocile t16 gornja rijeka mocile t17