PRUGOVAC 1 (1)

GORNJA RIJEKA 2 (1)

PRUGOVAC: Mikloš, Maltarić, Nikolić, Belec (od 63. Šerepec), Tukač, Tot, Mikec (od 79. Ban), Adamec, Aubelj, Čavrag, Šerepec V. TRENER: Boris Adamec.

GORNJA RIJEKA: Plantić M., Tremski, Sokač, Plantić D., Orak (od 86. Oreški), Nakani, Slavi, Babok Mi., (od 46. Đurinić), Kranjec (od 56. Nemčić), Zidarić, Babok Ma. (od 74. Koretić). TRENER: Jadranko Jambrec.

PRUGOVAC – Igralište NK Prugovac. SUDAC: Dejan Juriša (Koprivnica). STRIJELCI: 0:1 Babok Matija (5), 1:1 Adamec (42, 11m), 1:2 Orak (47).

Gornja Rijeka upisala je dugu uzastopnu pobjedu. Nakon što su svladali momčad Viktorije u prošlom kolu na megdan su došli u Prugovac, koji se nalazi u nezavidnoj situaciji i prijeti mu ispadanje iz ovog ranga natjecanja. Utakmicu nije mogla bolje krenuti za momčad Jadranka Jambreca, koja već u 5. minuti preko Matije Baboka dolazi u vodstvo. Rezultat se nije mijenjao sve do 42. minute kada rezultat poravnava Adamec iz kaznenog udarca.

Početak drugog poluvremena ponovo je povoljniji za Gornjoriječane. Već u 47. minuti susreta novi kazneni udarac, ali ovoga puta za momčad iz Prigorja. Siguran je realizator bio Orak čime je postavio konačan rezultat 1:2 i time dodatno učvrstio ostanak momčad Gornje Rijeke u ovom rangu natjecanja.