FUGAPLAST-GORNJA RIJEKA 4:6 (3:2)

Igralište Gola. Gledatelja: 70. Sudac: Krešimir Fazlić (Koprivnica). Delegat: Mladen Martinčić (Koprivnica)

STRIJELCI: 0:1 Orak (1) 1:1 Lu. Zlatar (16) 2:1 Lu. Zlatar (35) 2:2 J. Đurinić (40) 3:2 Lončarek (45) 4:2 Lu. Zlatar (46) 4:3 Deglin (61) 4:4 Hulec (63) 4:5 M. Đurinić (79) 4:6 Deglin (84)

FUGAPLAST: Leon Zlatar, Matija Kolarević, Dominik Zlatar (od 70. Dino Slivar), Patrick Popec, Borna Široki, Jurica Kolarević, Tomislav Kopričanec, Luka Zlatar, Dejan Lončarek, Roberto Gavrić, Ivan Bobovec (od 65. Lovro Slivar)
TRENER: Mario Kiš
Predstavnik kluba: Valentin Premec. Povjerenik za sigurnost: Kristijan Marković.

GORNJA RIJEKA: Domagoj Petrinjak, Leon Berend (od 30. Ivan Koščak), Ivan Sokač, Nikola Duljak, Lovro Zidarić, Ivan Munta, Marko Nemčić, Leonardo Bukal (od 46. Nikola Deglin), Josip Đurinić (od 90. Mario Oreški), Slaven Orak (od 46. Stjepan Hulec), Mihael Đurinić
TRENER: Jadranko Jambrec
Predstavnik kluba: Ivica Keleković

Kakva utakmica danas u Goli. Milina za gledanje. Deset pogodaka, mnoštvo prigoda i lijepih poteza i nevjerojatni preokreti. Gornjoriječani su poveli već u prvoj minuti, domaćini u 35. vodili 2:1 pogocima Luke Zlatara, gosti izjednačili, a Zlatar u smiraju poluvremena postigao hat-trick.

U 46. minuti Fugaplast vodi 4:2, ali Gornja Rijeka uzvraća, izjednačuje u 63. na 4:4 i u završnici pogocima Mihaela Đurinića i Nikole Deglina ostvaruje iznimno vrijednu pobjedu. Njihov trener Jambrec u potpunosti je pogodio s izmjenama jer je Deglin u drugom poluvremenu postigao dva, a M. Đurinić jedan gol u Goli.