REKA – ČVRSTEC 5:7 (4:5)

REKA- SUDAC: Dario Matočec. POMOĆNICI: Ivan Zobunđija i Tomislav Sabljo. STRIJELCI: 1:0 Popović (12), 1:1 A. Jakšinić (17), 1:2 M. Jakšinić (29), 1:3 Lacković (34), 2:3 Mihelčić (35), 2:4 Rajn (36), 2:5 M. Jakšinić (38), 3:5 Mihelčić (41), 4:5 Mihelčić (44), 4:6 Lacković (55), 4:7 Raj (59), 5:7 Mihelčić (78). ŽUTI KARTONI: Čvrstec: Ištvanović (49).

REKA- Pintarić, Sabolović, Sermek, Prišlin, Amić (od 67. Majić), Borko, Mihelčić, Fajdić, Popović (od 74. Dološčak), Božinov, Balaško.

ČVRSTEC:  Piškorić (od 21. Lacković), D.Crnčić (od 46. M.Crnčić), Smiljanović, Benjak, Lacković (od 87. Kovačević), Rajn (od 74. Carević), Obajgor, Ištvanović, M. Jakšinić, A. Jakšinić, Beneković (od 63. Vrtarić)

Pravu golijadu mogli su vidjeti gledatelji u Reki na posljednjoj utakmici jesenskog djela 2. Županijske nogometne lige u kojoj su se sastali domaćin Reka i gostujući Čvrstec. Gostujuća momčad pobijedila je s čak 5:7 domaćine. Golijada je krenula već u 12. minuti kada Popović dovodi domaćine u vodstvo. Na 1:1 izjednačava Antonio Jakšinić u 17. minuti. Rezultatska izjednačenost traje do 29. minute kada Marin Jakšinić dovodi goste u vodstvo. Samo pet minuta kasnije Lacković povisuje na 1:3. Minutu kasnije, domaćini smanjuju zaostatak na 2:3 pogotkom Mihelčića.

Sljedeći napad gostiju i pao je treći pogodak u svega tri minute, ovog puta Rajn zabija za 2:4. Nakon pogotka Rajna slijedi pauza od čak dvije minute bez pogotka. Dugo razdoblje bez postignutog pogotka prekida Marin Jakšinić koji zabija za povećanje vodstva gostiju na 2:5. Domaćini do kraja prvog poluvremena domaći igrač Mihelčić dva puta trese gostujuću mrežu te dovodi Reku na samo gola zaostatka. Najprije je u 41. minuti pogodio za 3:5, da bi u 44, minuti smanjio rezultat na 4:5, s kojim se otišlo i na predah.

U drugom dijelu golijada se nastavlja. U 55. minuti Lacković diže prednost gostiju na 4:6. Samo četiri minute kasnije Rajn povisuje na 4:7. Posljednji pogodak na utakmici, djelo je Mihelčića koji je u 78. minuti zatresao mrežu gostiju za konačnih 5:7