HRVATSKI BOJOVNIK – STARIGRAD 3:2 (3:1)

MOKRICE MIHOLEČKE – Igralište Hrvatskog bojovnika. SUDAC: Bruno Ritoša. POMOĆNICI: Julijo Fabijan i Ivan Koštić (svi iz Koprivnice). DELEGAT: Ivan Lasić (Carevdar). STRIJELCI: 1:0 Mekovec I. (5), 2:0 Šturbek (7), 3:0 Nemčić (13), 3:1 Vitelj (17), 3:2 Labaš (82).

HRVATSKI BOJOVNIK: Mekovec M., Mekovec I., Kos, Šturbek, Kušec T., Plantić, Kušec M., Miklečić, Vranetić, Horvat, Nemčić (od 71. Somođi). TRENER: Mario Srbljinović.

STARIGRAD: Leskovar, Kodrić, Belčić, Pavešić, Bebek, Pavešić S. (od 53. Katana), Vitelj, Labaš, Kapusta, Ranilović (od 80. Slobođanec), Bogatirov (od 46. Bedeković). TRENER: Ivan Ranilović.

Momčad Hrvatskog bojovnika danas je upisala prvu prvenstvenu pobjedu i to pred domaćom publikom svladavši Starigrad rezultatom 3:2. Sve najvažnije po domaćina dogodilo se u prvih 17. minuta.

Još pošteno lopta se nije ni zakotrljala već je bilo 1:0 za domaćina, a strijelac je bio Mekovec u petoj minuti. Samo dvije minute kasnije Šturbek povisuje prednost. Momčad, a i malobrojna publika, Starigrada nije mogla vjerovati što se događa, a u toj pomutnji stiže i treći zgoditak za domaćina, koji je djelo Nemčića.

Nakon toga Starigraci su se pribrali i već u 17. minuti susret koriste nepažnju domaće zadnje liniji i smanjuju prednost. Nakon toga, gosti nižu priliku za prilikom, a sportska Fortuna čuva domaćina. S tim rezultatom išlo se i na predah.

U nastavku igre podosta promašaja s obje strane, ali gosti uspijevaju zabiti u 82. minuti preko Labaša, ali je bilo nedovoljno za eventualni prekoret na veliko zadovoljstvo domaćina.

nogomet hrvatski bojovnik starigrad 02 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 03 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 04 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 05 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 06 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 07 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 08 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 09 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 10 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 11 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 12 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 13 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 14 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 15 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 16 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 17 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 18 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 19 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 20 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 21 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 22 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 23 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 24 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 25 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 26 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 27 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 28 nogomet hrvatski bojovnik starigrad 29

GORNJA RIJEKA – RUDAR G 0:4

GORNJA RIJEKA – Igralište Gornje Rijeke. SUDAC: Tomislav Hlevnjak. POMOĆNICI: Lučano Blašković i Margareta Žeđa. DELEGAT: Zlatko Šimčić. STRIJELCI: 0:1 Dukarić (8), 0:2 Ritoša (37), 0:3 Mihelčić (60), 0:4 Klasić (80).

GORNJA RIJEKA: Petrinjak, Koščak (od 63. Hulec), Berend (od 46. Nemčić), Duljak, Orak, Nakani (od 72. Zidarić J.), Zidarić L., Nemčić D. (od 77. Jačmenjak), Nemčić M. (od 36. Babok), Đurinić, Berend. TRENER: Božidar Đurinić.

RUDAR: Martinović, Srbiš, Virovec (od 58. Sršek), Kucel, Jadan (od 66. Krstitović), Gačan, Dukarić (od 62. Vegh), Milojević, Ritoša, Hajduković (od 79. Mrzlečki), Mihelčić (od 70. Klasić).

Rudari iz Glogovca upisali su visoku pobjedu u nedjelju u Gornjoj Rijeci, gdje su svladali istoimenog domaćina rezultatom 4:0. Po dva zgoditka zabili su Rudari Gornjoriječanima u svakom poluvremenu i kući se vratili punim plijenom.

OSTALI REZULTATI: Prugovac – Gošk 3:0, Reka – Podravec 0:5, Močile – Fugaplast 6:0, Mladost KB – Omladinac 1:1, Drava PS – Čvrstec 5:1.

PRO_9778 PRO_9779 PRO_9781 PRO_9783 PRO_9787 PRO_9790 PRO_9791 PRO_9792 PRO_9793 PRO_9794 PRO_9795 PRO_9796 PRO_9797 PRO_9798 PRO_9801 PRO_9804 PRO_9808 PRO_9814 PRO_9818 PRO_9820 PRO_9825 PRO_9834 PRO_9839 PRO_9840 PRO_9843