VIKTORIJA – PREKODRAVAC 2:1 (0:1)

VOJAKOVAC – Igralište Viktorije. SUDAC: Bruno Ritoša. POMOĆNICI: Matej Mađerić i Nikola Novak. DELEGAT: Nenad Radiček.

STRIJELCI: 0:1 Posavec (12), 1:1 Piškorić (55), 2:1 Sovar (84).

VIKTORIJA: Jagušić, Sovar, Podolski, Mijić (od 69. Manjić), Božović, Miklečić (od 52. Miklin), Piškorić, Vitanović, Lukinović, Feletar (od 46. Bradić), Škrlec. TRENER: Željko Vlašić.

PREKODRAVAC: Varga, Aušperger, Halavuk, Pavešić, Zlatar, Kopričanec, Pavešić L., Kovačić (od 52. Pros), Sonarić (od 81. Grčić), Vitelić, Posavec. TRENER: Dejan Ruk.

Bila je to utakmica biti ili ne biti za Viktoriju, budući da je u Vojakovac stigao izravni konkurent u borbi za opstanak – Prekodravac iz Ždale. Šok već u 12. minuti Ždalčani dolaze u prednost preko Posavca. Cijelo poluvrijeme Prekodravci konkretniji, a Viktorija bespomoćna, bezidejna.

Međutim, predah je očito dobrodošao za domaćina. Igrala se 55. minuta kada Piškorić pogađa za 1:1. Potom su sijevale situacije s obje strane, ali je nekako Prekodravac bio bliži zgoditku. Igrala se 84. minuta. Nakon udarca iz kuta u moru nogu najspretniji je bio Sovar, koji pogađa za prekokret, pobjedu, tri boda i korak do ostanka u elitom, županijskom rangu natjecanja.

Viktorija Prekodravac - 02 Viktorija Prekodravac - 03 Viktorija Prekodravac - 04 Viktorija Prekodravac - 05 Viktorija Prekodravac - 06 Viktorija Prekodravac - 07 Viktorija Prekodravac - 08 Viktorija Prekodravac - 09 Viktorija Prekodravac - 10 Viktorija Prekodravac - 11 Viktorija Prekodravac - 12 Viktorija Prekodravac - 13 Viktorija Prekodravac - 14 Viktorija Prekodravac - 15 Viktorija Prekodravac - 16