VIKTORIJA – TOMISLAV RADNIK 3:1 (3:0)

VOJAKOVAC – Igralište Viktorije. GLEDATELJA: oko 150. SUDAC: Ivan Koprić (Križevci). POMOĆNICI: Danijel Topalović (Koprivnica) i Ivan Iveljić (Kamešnica). DELEGAT: Mladen Bukal (Križevci). STRIJELCI: 1:0 Bradić (11, 11m), 2:0 Sovar (33), 3:0 Sovar (38), 3:1 Papa (87). IGRAČ UTAKMICE: Danijel Sovar. CRVENI KARTON: Kump (Tomislav Radnik, 31. min)

VIKTORIJA: Bradić (od 83. Jagušić), Sovar, Štefojić, Božović (od 80. Mijić), Miklečić (od 58. Podolski), Piškorić, Bastašić (od 75. Piškorić Z.), Posavec, Vitanović, Manjić, Cigler. TRENER: Marijo Evačić. POMOĆNI TRENER: Mario Srbljinović.

TOMISLAV RADNIK: Kump, Dubravec, Sičaja, Sokač, Papa, Pimentel de Sousa Lopez (od 46. Ledinski), Šimunović (od 32. Tkalčec9, Selak (od 46. Kusobrak), Vrtar, Vršak (od 46. Mesar), Markešić (od 75. Šantek). TRENER: Željko Kundrak.

Pred ugodno popunjenim gledalištem igrališta u Vojakovcu odigran je pravi prigorski derbi u kojem sadržaja nije nedostajalo. Već u 11 minuti opravdano dosuđeni kazneni udarac za domaćina realizira vratar Bradić. Vojakovčani i dalje nastavljaju u tom ritmu i pokazuju tko je gazda na njihovoj “grbavici”.

Igrala se 31. minuta. Kump van kaznenog prostora radi prekršaj zbog kojega “zarađuje” isključenje, a slobodnjak s ruba kaznenog prostora prekrasnim i silovitim udarcem realizira Danijel Sovar, koji samo pet minuta kasnije pogađa za visoko vodstvo od 3:0.

U drugom dijelu Vojakovčani kontroliraju igraju, a Žabnjanci, ruku na srce, nisu ozbiljno zaprijetili domaćim vratima. Utješni zgoditak gostima donosi kapetan Papa, koji preciznim slobodnjakom matira Jagušića.