Derbi 10. kola igranom u Imbrovcu između Borca i Tomislav Radnika završio je bez pobjednika rezultatom 2:2. Gosti iz Svetog Ivana Žabna dolaze do prednosti već u 7. minuti autogolom Haračija. Međutim, Jembrovčani u 14. minuti poravnavaju rezultat, a strijelac je bio Mlinarić.

Žabnjanci do nove prednost dolaze 70. minuti, a strijelac je bio Brazilac Pimentel De Sousa Lopes. Međutim, i ta prednost nije dugo trajala, jer su Jembrovčani poravnali rezultat već u 79. minuti pogotkom Krušelja. Spomenimo još da su domaćini imali dva kaznena udarca, a ni jednoga nisu iskoristili.

Momčad Viktorije gostovala je u Ždali kod Prekodravca, gdje su doživjeli poraz od 3:1. Do prednosti prvo dolaze domaćini u 27. minuti susreta pogotkom Sonarića, ali rezultat u 31. poravnava Sovar. U nastavku igre domaćin upisuje dva zgoditka i to u 63., kada je strijelac bio Kopornić, i u 89. kada je strijelac bio Grčić.

OSTALI REZULTATI: Mladost Molve – Kalinovac 10:1, Miklinovec – Mladost (S) 3:1, Osvit – Bratstvo 2:3, Lipa – Drava (NP), Sloga –Panonija 12:0.