1. ŽNL Tomislav Radnik poražen u Hlebinama

30. kolovoza 2020. Autor: prigorski.hr Lokalni sport 1. ŽNL Tomislav Radnik poražen u Hlebinama

Izvor: Drava.info

LIPA – TOMISLAV RADNIK 2:0 (1:0)

HLEBINE – Igralište Lipe. SUDAC: Mario Vecko (Koprivnica). POMOĆNICI: Miodrag Plantak (Križevci ) i Ivan Huđ (Koprivnica). DELEGAT: Ivan Henezi (Koprivnica). STRIJELCI: 1:0 Heged (10), 2:0 Gregl (58, 11m).

LIPA: Štander, Pavešić (od 68. Posavec), Nemec (od 36. Jalševec), Štrkalj, Heged (od 87. Alduk), Bukvić, Gaži, Gregl (od 64. Kovač), Bači, Kolarić, Šimunić (od 90. Njerš). TRENER: Zdravko Eršetić.

TOMISLAV RADNIK: Kump, Do Carmo Tome, Mesar M., Prskalo, Dubravec, Papa, Vrtar, Matić, Mesar D., Hmelina, Markešić (od 46. Pimentel de Sousa Lopes). TRENER: Željko Kundrak.

Momčad Tomislav Radnika iz Svetog Ivana Žabna prvenstvo je otvorila porazom u Hlebinama kod Lipe. Domaćin je već u 10. minuti došao do prednosti preko Hegeda, a konačan rezultat postavio je Gregl u 58. minuti iz kaznenog udarca.