OSVIT – TOMISLAV-RADNIK 0:4 (0:3)

ĐELEKOVEC – Igralište Osvita. SUDAC: Juriša Dejan (Koprivnica). POMOĆNICI: Goran Dević (Koprivnica) i Perica Posavec (Mali Otok). DELEGAT: Ivan LAsić (Carevdar).

STRIJELCI: 0:1 Dubravec (29), 0:2 Kusobrak (31), 0:3 Miklečić (45), 0:4 Sičaja (50).

OSVIT: Petak, Bilješko, Harambaša, Paradžik (od 76. Vuljak), Petak V., Lopatnik, Mojčec, Juras, Sataić, Bilješko M., Glavak (od 46. Varga). TRENER: Damir Perić.

TOMISLAV: Tkalčec, Petračija (od 63. Kump), Mesar, Kukec, Sičaja, Benjak, Papa, Kusobrak (od 43. Miklečić), Šimunović (od 73. Ledinski), Dubravec, Horvatić (od 46. Mesar D.). TRENER: Siniša Buđa.

Odlična igra i prva proljetna pobjeda Tomislav-Radnika došla je na neugodnom gostovanju u Đelekovcu. Domaći igrači nisu imali odgovora na vrlo raspoložene Žabnjance koji su im utrpali četiri gola, jedan ljepši od drugog. Vrlo su lako igrači Siniše Buđe mogli zabiti i pokoji pogodak više, ali na kraju nije ni bilo bitno.
Prvi trobod je na kontu, a forma igrača raste. Prvi je Đelekovčane probio Dubravec prelijepim pogotkom iz slobodnog udarca. Lijep udarac sa 20 – ak metara odsjeo je u maloj mrežici domaćeg vratara. Domaćin se nije ni oporavio i već je Tomislav na plus dva. Odličnu kontru realizirao je Kusobrak. Par minuta nakon pogotka Kusobrak se i ozlijedio tako da je umjesto njega ušao Miklečić. I bio je to odličan potez stratega Žabnjanca jer se isti igrač u zadnjoj minuti prvog poluvremena upisao u strijelce čime se na odmor otišlo sa velikom prednošću gostiju.
I u drugo se poluvrijeme nastavilo s istim scenarijem. Tomislav Radnik domaći Osvit rastavlja na proste faktore što koristi Sičaja i lagano poentira za 4:0. Do kraja utakmice gosti kontroliraju stanje na terenu te imaju još 4 – 5 prilika za povećanje vodstva, ali najvažnija je pobjeda.
U idućem kolu Tomislav Radnik dočekuje momčad Kunovec. Gledatelji će tada imati prilike na djelu vidjeti nogometnu ikonu Veldina Karića koji igra u redovima Bratstva.