OSVIT – VIKTORIJA 7:0

ĐELEKOVEC – Igralište Osvita. SUDAC: Luka Karlovčan (Đurđevac). POMOĆNICI: Karlo Rupčić (Kalinovac) i Božo Kicivoj (Koprivnica). DELEGAT: Ivan Koprić (Križevci). STRIJELCI: 1:0 Majetić (3), 2:0 Majetić (24), 3:0 Krištofić (29), 4:0 Lopatnik (34), 5:0 Majetić (35), 6:0 Krištofić (62), 7:0 Drvarić (70).

OSVIT: Puklavec (od 75. Glatki), Indir (od 75. Vuljak), Lončar, Drvarić M., Paradžik (od 78. Bilješko), Petak, Lopatnik, Drvarić N., Majetić, Krištofić, Juras. TRENER: Davor Kovreković.

VIKTORIJA:  Jagušić, Sovar, Štefojić, Podolski, Miklin, Božović, Vitanović, Feletar (od 46. Bastašić), Manjić, Gudić (od 46. Mijić). PREDSTAVNIK: Hrvoje Bašić.

Očito da je jutarnji termin nešto što ne odgovara momčadi Viktorije odnosno što odgovara domaćinu Osvitu, koji je nedjeljnu matineju dobrano kapitalizirao.

Naime, Đelekovčani su slavili s čak 7:0 protiv uspavane Viktorije. Posebno je raspoložen bio Majetić, koji je postigao hat-trick, a golijada je krenula već u 3. minuti, upravo pogotkom Majetića. Isti je poentirao još dva puta tijekom prvog poluvremena, u 24. i 35. minuti. U strijelce su se još upisali Krištofić (2), Lopatnik i Drvarić.

U srijedu su na rasporedu odgođeni susreti 1. kola, a u kojem Viktorija gostuje u Miklinovcu.