TOMISLAV (SIŽ)    0 (0)

OSVIT    3 (2)

TOMISLAV: Kump, Mesar (od 46. Črnec), Selak, Benjak, Petračija (od 56. Bogdan), Šimunović, Ivančić (od 46. Furmeg), Vrtar (od 66. Lacković), Dubravec, Đurec, Benković (od 78. Ledinski). TRENER: Siniša Buđa.

OSVIT: Međimorec, Indir, Harambaša (od 74. Sataić), Lončar, Paradžik M., Paradžik J., Petak (od 78. Bilješko), Lopatnik, Drvarić, Lončar, Sabol. TRENER: Damir Perić.

SVETI IVAN ŽABNO – Igralište Ivan Bastalec. GLEDATELJA: oko 100. SUDAC: Ivan Koprić (Križevci). POMOĆNICI: Ivan Iveljić (Kamešnica) i Miodrag Plantak (Križevci). DELEGAT: Davorin Valeš (Koprivnica). STRIJELCI:  0:1 Drvarić (12), 0:2 Indir (29), 0:3 Drvarić (68). ŽUTI KARTON: Vrtar kod Tomislava. IGRAČ UTAKMICE: Nikola Drvarić.

SVETI IVAN ŽABNO – U dva tjedna domaća publika vidjela je dva lica svoje ekipe. Naime, nakon lavovske borbe protiv Borca iz Imbriovca i remija u Drnju s opravdanim optimizom domaćin je oečkivao da će na konto upisati nove bodove. Međutim, na žalost domaće publike to se nije dogodilo. Đelekovčani su pokazali da u Žabno nisu došli „spuštenih gaća“ te su dobrano kaznili neučinkovitost domaće momčadi. Igrala se 12. minuta susreta. Petak veznoj liniji domaćina oduzima loptu i predaje ju Drvariću, koji puca prema Kumpu, ispod kojeg lopta prolazi, a na loptu ponovo natrčava Drvarić i lagno je plasira za vodstvo gostiju.

Domaćin nikako ne uspijeva konsolidirati svoju igru. U 29. minuti loptu iz dijagonale prihvaća Indir, probija lijevom stranom i iskosa s ruba peterca puca kroz Kumpove ruke i povećava prednost. Najizgledniju priliku domaćin je imao u 48. Minuti kada iz slobodnog udarca Selak upućuje opasnu loptu na drugu vatnicu, ali Črnec ostaje prekratak. Desetak minuta kasnije Đurec je odigrao Šimunovića, koji puca pored vratiju. Sve rezultatske dileme riješava Drvarić u 68. minuti kada skida paučinu s Kumpovih vratiju i postavlja konačnih 0:3. Sljedeće kolo Tomislav dočekuje Panoniju. dp

REKLI SU NAKON UTAKMICE

Siniša BUĐA (trener Tomislava): Čestitam protivniku na fer i korektnoj borbi. Moja ekipa je pokazala sve slabosti koje nas prate. Sada se okrećemo sljedećem kolu i boljoj predstavi protiv Panonije.

Damir PERIĆ (trener Osvita): Mi smo igru zatvorili i čvrsto se postavili, budući da naprijed imamo brzog igrača koji je prijetnja svakoj obrani i to se na utakmici i dogodilo kod prvog zgoditka. Domaćin se morao otvoriti i jurišati, a mi smo se čvrsto postavili i strpljivo gradili nove prilike. S obzirom na prikazano smatram da smo zasluženo pobijedili.

buđa IMG_2618 IMG_2621 IMG_2623 IMG_2624 IMG_2631 IMG_2632 IMG_2633 IMG_2635 IMG_2637 IMG_2642 IMG_2643 IMG_2647 IMG_2648 IMG_2650 IMG_2651 IMG_2653 IMG_2655 IMG_2657 IMG_2659 IMG_2661 IMG_2666 IMG_2673 IMG_2674 IMG_2679 IMG_2680 IMG_2681 IMG_2689 perić sl 1 sl 2 sl 3