Danas su odigrane tri utakmice I. ŽNL istok. Milka Trnina je pobijedila Dinamo hidrel s visokih 5:1. Golove za sastav iz Vezišća postigli su Jurić, a jedan pogodak su gosti ubacili u svoju mrežu,  a još “tri komada” dodao je Fešta. Počasni pogodak za Dinamo postigao je Filipović.

Meštrica je istim rezultatom 5:1 pobijedila Bunu. Golove su za domaće postigli Britvec, Galović, Augustuć, Šečić i Prigorac, a za goste Huđber. Spomenimo da su četiri pogotka postignuta s bijele točke, tri su zabili domaći i jedan gosti.

Turopolje je kod kuće poraženo od Posavca 1:2. Domaći su poveli već nakon četiri minute igre pogotkom Šejića, a gosti su poravnali pet minuta prije odlaska na predah zgoditkom Vraneka. Pobjedu gostima donio je Lucin deset minuta prije kraja utakmice.

Ostale utakmice kola igraju se u nedjelju.