DINAMO – VARAŽDIN 1:0

Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar) 6,5. Pomoćnici: Križarić i Loparac. Četvrti sudac: Linić. Delegat: Jurišić. Strijelci: 1:0 – Gavranović (77)

DINAMO: Livaković – Stojanović, Ademi, Dilaver, Moubandje (od 85. Šitum) – Moro – Kadzior (od 66. Hajrović), Gojak , Olmo, Marin (od 60. Gavranović ) – Petković. Trener: Nenad Bjelica 6,5.

VARAŽDIN: Nevistić  – Tkalčić, Stolnik, Senić, Prce, Milićević – Kolarić (od 83. Štefulj), Guera, Roca (od 83. Glavica), Posavec (od 46. Glavina) – Benko. Trener: Luka Bonačić.

Pošteno se hrvatski prvak Dinamo danas ispromašivao u susretu protiv fenjeraša iz Varaždina. Samo petnaestak minuta nedostajalo je da da se Dinamo ponovo popikne na Varaždinu. Varaždinci uvelike to duguju svoje vrataru Nevestiću, kojeg bez obzira na pobjednički zgoditak Gavranovića, možemo smatrati igračem utakmice.

Ponovo je ključan u novoj pobjedi Modrih bio dragulj Olmo, koji je u 77. minuti susreta ubacio, a s tri metra Gavranović nije imao pretežak zadatak te pogodio za nova tri boda Dinama.