GORICA – SLAVEN BELUPO 2:0 (2:0)

Suci: Ivan Vučković (Zagreb), Ivica Modrić (Zagreb), Luka Pušić (Zagreb), Fran Jović (Zagreb). Delegat: Dražen Posavec (Maruševec). Kontrolor: Domagoj Ljubičić (Osijek). Strijelci: 1:0 Zwolinski (18), 2:0 Lovrić (34).

Žuti karton: Čanađija, Ndiaye, Jovičić (Gorica); Mikulić, Bogojević, Radivojević, Bačelić Grgić, Lulić 90 (Slaven Belupo). Crveni karton: Ndiaye (Gorica); Goda 9 (Slaven Belupo).

GORICA: Kahlina – Muhammed, Jovičić, Krizmanić, Čabraja –Babec, Čanađija, Mathieu (od 70. Periša), Lovrić (od 80. Dvorneković) – Ndiaye, Zwolinski. TRENER: Sergej Jakirović.

SLAVEN BELUPO: Filipović – Božić, Paracki, Mikulić (od 60. Lima)– Bogojević, Glavčić (od 46. Nowak), Bačelić Grgić, Lulić, Goda – Krstanović, Brković (od 16. Radivojević). TRENER: Tomislav Stipić.

Nogometaši Slaven Belupa u 18. su kolu Hrvatski Telekom Prve lige upisali poraz na gostovanju kod Gorice. Domaćin je slavio rezultatom 2:0.

Već u 9. minuti Belupo ostaje s igračem manje nakon što je sudac Vučković dodijelio crveni karton Godi. Gorica je brojčanu nadmoć iskoristila u 18. minuti kada je Zwolinski poentirao za 1:0. U 34. minuti za 2:0 zabio je Lovrić i postavio konačan rezultat.