Motociklistički klub Križevci organizirao je u nedjelju utrku za otvoreno prvenstvo Hrvatske u klasama brzinaca, skuteraša i oldtimera.

U klasi 600 uvjerljivo je pobijedio aktualni prvak Hrvatske Ivan Višak iz Križevaca. Više od polovice utrke za vratom mu je puhao odlični Loris Majcan iz 1. HMK Zagreb koji je morao odustati zbog kvara motorkotača.

Ivan Višak “lovi” Zlatnu kacigu

Osvojiti prvenstvo Hrvatske je velika stvar, ali pobijediti u Gornjem gradu je neprocjenjivo. Prestižno je u Križevcima, Gradu motociklizma, uspeti se na najvišu stubu pobjedničkog postolja.

Popularni “Picek” to redovito čini. Ove sezone “lovi” Zlatnu kacigu HMS-a za treći uzastopni naslov hrvatskoga prvaka u klasi 600 SST. Premda je sezona tek jučer otvorena, ne sumnjamo da će uspjeti.

Zlatni dečko, zlatnog križevačkog kluba. Valja napomenuti da je svojedobno i on teško ozlijeđen u utrci i da se na velika vrata vratio u vrh, iznimnom upornošću. Jedan je Ivan Višak “Picek”. Pobjedu je jučer proslavio vožnjom sa gradskom zastavom u ruci. Nepobjedivi Križevčanin u klasi 600. Donosimo video.