Nezavisna saborska zastupnica Jadranka Kosor opovrgnula je u utorak napise medija, koji se pozivaju na Ured predsjednice, da u Uredu nisu dobili njezinu ispriku ili obrazloženje zašto se nije odazvala sastanku na koji ju je pozvala predsjednica Kolinda Grabar Kitarović, nazvavši takve tvrdnje dezinformacijama.
“To su dezinformacije i to nije korektno”, rekla je Kosor Hini.
Nakon što je krajem prošlog tjedna dobila pismo na sastanak s predsjednicom, u sklopu razgovora s predstavnicima parlamentarnih stranaka o stanju u zemlji, Kosor je u ponedjeljak izvijestila Pantovčak da se zbog prije preuzetih obveza neće moći odazvati.
Hina je danas u članku o sastanku Predsjednika HGS-a Željka Keruma s predsjednicom Republike objavila kako je iz Ureda predsjednice rečeno da nisu dobili ispriku ili informaciju o nedolasku Jadranke Kosor na sastanak.
(Hina) xkt ymd
Fotografija: fah