KALNIK – MIČETINAC 3:5 (1:3)

Igralište u Bočkovcu, SUDAC: Darko Renjak

NK KALNIK: Tepaš, Varović, Bertusi, Radiček, Gotić, Nakani, Potočki, Car, Nikolić, Blagaj, Picig, Miklin, Martinčić, Remenar, D. Martinčić, Golub, Arki

NK MIČETINAC:  Blažok, Vrbančić, Muhtić, Željeznjak, Kovač, Prevedn, Posavec, Truković, Lovrak, Pregiban, Rastovski, Đošoć, Mihalić, Rodman, Plemenčić

STRIJELCI: 0:1 Turković (3), 0:2 Turković (38), 1:2 Varović (39), 1:3 Rastovski (41), 2:3 Radiček (51), 3:3 D. Martinčić (53), 3:4 Lovrak (66), 3:5 Posavec (82)

Veliko iznenađenje dogodilo se u nogometnoj utakmici između vodećeg Kalnika i pretposljednjeg sastava lige Mičetinca. Naime, u nemogućim (vaterpolo) uvjetima gosti su se bolje snašli i poveli golom Turkovića u 3. minuti. Isti igrač povećao je prednost gostiju u 38. minuti. Kalnik se u igru vraća golom Varovića odmah u sljedećem napadu, a do kraja poluvremna za goste je precizan bio i Rastovski.

U nastavak utakmice domaći kreću ambicioznije i već u 51. minuti golom Radičeka smanjuju zaostatak, a u 53. minuti na 3:3 poravnava Martinčić. Gosti ponovo dolaze u vodstvo nakon odbijene lopte od vratnice i loptu u gol pospremio je Lovrak. Točku na “i” postavio je u 82. minuti Posavec za konačnih 3:5.

kalnik micetinac kalnik micetinac1 kalnik micetinac2 kalnik micetinac3 kalnik micetinac4 kalnik micetinac5 kalnik micetinac6 kalnik micetinac7