­čľ╝´ŞĆ NK ─îvrstec pobjednik malonogometnog turnira u Svetom Petru ─îvrstecu

29. lipnja 2020. Autor: prigorski.hr Lokalni sport ­čľ╝´ŞĆ NK ─îvrstec pobjednik malonogometnog turnira u Svetom Petru ─îvrstecu

Dobrovoljno vatrogasno društvo Sveti Petar Čvrstec je u nedjelju povodom Petrova organiziralo malonogometni turnir. Na turniru je sudjelovalo sedam ekipa.
Prvo mjesto je osvojio NK ─îvrstec, drugo mjesto Ru┼íevac boys, tre─çe mjesto Dobrovoljno vatrogasno┬ádru┼ítvo Sveti Petar ─îvrstec dok je ─Źetvrto mjesto pripao STIHL-u.
Na utakmici za treće mjesto Dobrovoljno vatrogasno društvo Sveti Petar Čvrstec je pobijedilo STIHL rezultatom 2:1, dok je u finalu NK Čvrstec pobijedio Ruševac Boyse rezultatom 4:2.
Najbolji golman turnira je bio Matija Ku─ça (NK ─îvrstec) dok je najbolji igra─Ź bio Dario Lackovi─ç┬á (NK ─îvrstec). Nakon turnira organizator je za sve goste i natjecatelje pripremio paprika┼í, priop─çio je Mihael I┼ítvanovi─ç, tajnik DVD-a Sveti Petar ─îvrstec.