ČVRSTEC 2 (1)

VIKTORIJA 0 (0)

ČVRSTEC: Nikolić, Ištvanović M., Ištvanović D., Vrtarić, Kovačević, Krušić, Makar, Obajgor, Balog, Ištvanović L., Lacković. PREDSTAVNIK: Vladimir Ištvanović.

VIKTORIJA: Bradić, Sovar, Štefojić, Gudec, Mijić, Manjić, Škrlec, Piškorić, Bastašić, Ostojić, Bradić, Vitanović. TRENER: Zlatko Žunić.

SVETI PETAR ČVRSTEC – Igralište NK Čvrstec. SUDAC: Ivan Koprić. STRIJELCI: 1:0 Balog (8), 2:0 Lacković (75).

Dinamična i sadržajna utakmica mogla se vidjeti u srijedu u trećem pretkolu Županijskog kupa. Neočekivano momčad Čvrsteca slavila je nad županijskim drugoligašem iz Vojakovca. Da domaćin imao ozbiljne namjere pokazao je i slobodni udarac već u 4. minuti kojega je izveo Vrtarić, ali je Bradić otklonio opasnost.

Međutim, u 8. minuti Leonardo Ištvanović radi nevjerojatan slalom kroz bezidejnu momčad Viktorije, upošljava Baloga koji s ruba 16 metara odapinje i pogađa u dalji kut nemoćnog Bradića za rano vodstvo domaćina. U 16. minuti gosti uzvraćaju preko Piškorića, koji zamalo promašuje vrata.

Igrala se 37. minuta. U izglednoj situaciji našao se Krušić koji se u kaznenom prostoru gostiju našao u izglednoj poziciji te se odlučio na udarac, iako je imao i boljih rješenja.

Drugo poluvrijeme prolazi u dominaciji domaćina, koji je neumoljiv do 65. minute i niže priliku za prilikom. Gosti gotovo neprepoznatljivi i kao da ih je iznenadila disciplinirana zadnja linija domaćina predvođena Kovačevićem, koja je u adekvatno otklanjala malobrojne opasnosti gostiju.

Konačnu potvrdu rezultata donio je u 75. minuti susreta Lacković za 4. krug Županijskog kupa.

nogomet cvrstec viktorija01 nogomet cvrstec viktorija02 nogomet cvrstec viktorija03 nogomet cvrstec viktorija04 nogomet cvrstec viktorija05 nogomet cvrstec viktorija06 nogomet cvrstec viktorija07 nogomet cvrstec viktorija08 nogomet cvrstec viktorija09 nogomet cvrstec viktorija10 nogomet cvrstec viktorija11 nogomet cvrstec viktorija12 nogomet cvrstec viktorija13 nogomet cvrstec viktorija14 nogomet cvrstec viktorija15 nogomet cvrstec viktorija16 nogomet cvrstec viktorija17 nogomet cvrstec viktorija18 nogomet cvrstec viktorija19 nogomet cvrstec viktorija20 nogomet cvrstec viktorija21