Danas je u Kutini u organizaciji AK Moslavina održano pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u krosu. U najdužim seniorskim utrkama slavili su Dino Bošnjak na 10 km kod seniora i Bojana Bjeljac na 8 km kod seniorki.

U ostalih 10 kategorija naslove prvaka Hrvatske u krosu za 2017. godinu osvojili su:Filip Svalina, Elena Pazman, Karlo Ciban, Paula Rakijašić, Florijan Rožić, Lucija Višković, Marko Majer, Dea Petrović, Sven Franjković i Olja Galić.

Od križevačkih atletičara i atletičarki zlatom se okitila Paula Rakijašić u utrci na 3 kilometra za mlađe juniorke otrčavši 11.25. Lucija Zimonji je bila osma (13.11), a Lena Sabo deveta (13.14). Kod limačica Anamarija Gudić bila je četrnaesta s rezultatom (3.02).

Kod mlađih juniora u utrci na 4 kilometra Neven Krulić je bio osmi (14,22). Kod mlađih kadeta na 1 kilometar Niko Gagro je osvojio 18. mjesto (3.52).