Izjava dana
Marko Lukunić/Pixsell
Marko Lukunić/Pixsell

ZG STRONG Odlični križevački Tigrovi na Svjetskom kupu u obaranju ruke!

ZAGREB – Proteklog vikenda je u hotelu Westin održan Svjetski kup u obaranju ruke Zagreb Strong, peto izdanje jedinog službenog turnira pod pokroviteljstvom Svjetskog saveza obaranje ruke, a  sudjelovalo je oko 300 tristotinjak natjecatelja. Odlične rezultate ostvarili su članovi križevačkog Kluba za obaranje ruke “Tigar”. Donosimo sve službene rezultate.

*OPEN M class – desna ruka *

1. DMITRY TRUBIN. KAZAKHSTAN

2. PLAMEN DIMITROV. BULGARIA

3. FRANK LAMAPRELLI. ITALY

4. MAHDI ABDOLVAND. IRAN

*OPEN Ž class *

1. YEKATERINA LYAKHOVA. KAZAKHSTAN

2. ANTONINA LISSYANSKAYA. KAZAKHSTAN

*OPEN class *

1. LUKA DROKAN CROATIA

2. GEORGI KARADJOV BULGARIAOPEN MEN class:
1. Dmitry Trubin (Kazakhstan)
2. Plamen Dimitrov (Bulgaria)
3. Frank Lamparelli (Italy)
4. Mahdi Abdolvand (Iran)

OPEN Ž class:
1. Yekaterina Lyakhova (Kazakhstan)
2. Antonina Lissyanskaya (Kazakhstan)

OPEN DISABLED class:
1. Luka Drokan (Croatia)
2. Georgi Karadjov (Bulgaria)

*JUNIOR18 M lijeva ruka 70 *

1. AGZHIGITOV BAKHIT. KAZAKHSTAN

2. VUJAKOVIĆ MARKO. CROATIA

3. KOVAČEVIĆ MILAN. SERBIA

*JUNIOR18 MEN LEFT 70+ *

1. OKIN SERGEY. RUSSIA

2. KRALJIĆ BONO. CROATIA

3. LONČAR MARIO. CROATIA

4. KRIŠTO ANTE. CROATIA

5. MILOSAVLJEVIĆ MILAN. SERBIA

6. DOMOVIĆ MISLAV. CROATIA

7. JELIĆ FRAN. CROATIA

*JUNIOR18 M desna ruka 70 *

1. AGZHIGITOV BAKHIT. KAZAKHSTAN

2. VUJAKOVIĆ MARKO. CROATIA

3. KOVAČEVIĆ MILAN. SERBIA

*JUNIOR18 MEN RIGHT 70+ *

1. OKIN SERGEY. RUSSIA

2. LONČAR MARIO. CROATIA

3. KRIŠTO ANTE. CROATIA

4. MILOSAVLJEVIĆ MILAN. SERBIA

5. DOMOVIĆ MISLAV. CROATIA

6. KOZAK MATE. HUNGARY

7. JELIĆ FRAN. CROATIA

8. KRALJIĆ BONO. CROATIA

*SENIOR M lijeva ruka 75 *

1. FARAJOV VALI. KAZAKHSTAN

2. KOGL DRAŽEN. CROATIA

3. SIBIKIN ILYA. RUSSIA

4. ZSOLT FABIAN. HUNGARY

5. TRIPLAT PETAR. CROATIA

6. POPOVIĆ ALEKSANDAR. SERBIA

7. CHERNIAK KIRILL. RUSSIA

8. KRALJ IVAN. CROATIA

9. SUEKUNI TAICHI. JAPAN

10. MODANLOUJOUYBARI ALI. IRAN

*SENIOR M lijeva ruka 85 *

1. DIMITROV PLAMEN. BULGARIA

2. YESHENBEKOV NURDAULET. KAZAKHSTAN

3. WOITEN ALEXANDER. GERMANY

4. STRUPAR MATEO. CROATIA

5. DOGAN IVAN. CROATIA

6. DRUGČEVIĆ MIHAEL. CROATIA

7. SKELIN TONI. CROATIA

8. TULIULLINOV RUSTAM. RUSSIA

9. KREBER VALENTIN. CROATIA

10. BURUŠIĆ JOSIP. CROATIA

11. CANKAR MATEJ. SLOVENIA

*SENIOR M lijeva ruka 95 *

1. HRISTOV NEDALIN. BULGARIA

2. DOBROVIČ RADOSLAV. SLOVAKIA

3. HARČA MARIJAN. CROATIA

4. KOGL MARKO. CROATIA

5. METZKER IWAN. GERMANY

6. STOJEVIĆ ŽELJKO. CROATIA

7. KRPAN MARIO. CROATIA

*SENIOR M lijeva ruka 105 *

1. ABDELRAHMAN MOHAMED ABDELRAHMAN ABDELMOATI. EGYPT

2. VESELIĆ IVAN. SERBIA

3. SOVIĆ VIKTORIO. CROATIA

4. ŠPOLJARIĆ DENIS. CROATIA

5. BREGOVIĆ JOSIP. CROATIA

6. ANDRAS KAROLYI. HUNGARY

7. ODORJAN TOMISLAV. CROATIA

8. BAUMAN ADAM. HUNGARY

*SENIOR M lijeva ruka 105+ *

1. ASLANOV MIRTALEH. AZERBAIJAN

2. LIEBMINGER MARCUS. AUSTRIA

3. BATTAGLIA MANUEL. ITALY

4. TRUBIN DMITRIY. KAZAKHSTAN

5. PROKHOROV ALEXEY. GERMANY

6. NEMETH ROBERT. HUNGARY

7. HRIBAR ANDREJ. SLOVENIA

8. SHARAGOVICH VIACHESLAV. BELARUS

9. VRDOLJAK ANTE. CROATIA

10. VALKOV VANYO. BULGARIA

11. KANAMARU AKIRA. JAPAN

12. SEVIĆ PETAR. CROATIA

13. RAGUŽ ANDRIJA. CROATIA

14. BAGARIĆ DALIBOR. CANADA

*SENIOR M lijeva ruka početnici *

1. TRSTENJAK DENIS. SLOVENIA

2. PALADA LUKA. CROATIA

3. MARINKOVIĆ NINO. CROATIA

4. BAN VLADO. CROATIA

5. MARIĆ MIČO. SLOVENIA

6. KOLAČKO LJUBO. CROATIA

7. PRPIĆ TOMISLAV. CROATIA

8. PEKIĆ GABRIEL. CROATIA

9. PRODAN FILIP. CROATIA

10. ZIDARIĆ MATEJ. SLOVENIA

11. ZOVKO IVAN. BIH

12. TRSTENJAK DAVID. SLOVENIA

13. FISTER PHILLIP. CROATIA

14. FRANCKI- NOVAK JOSIP. CROATIA

15. ANĐEČIĆ IVAN. CROATIA

16. SLUGA DAVID. SLOVENIA

17. DRVAR FILIP. CROATIA

18. ŽNIDARČIĆ MILAN. CROATIA

19. KLETEČKI IVAN. CROATIA

20. BLAGEC MATIJA. CROATIA

*SENIOR M desna ruka 75 *

1. FARAJOV VALI. KAZAKHSTAN

2. DELIDZHAKOV HRISTO. BULGARIA

3. ZSOLT FABIAN. HUNGARY

4. SIBIKIN ILYA. RUSSIA

5. JAGARČEC SANDRO. CROATIA

6. KOGL DRAŽEN. CROATIA

7. CHERNIAK KIRILL. RUSSIA

8. KRALJ IVAN. CROATIA

9. SUEKUNI TAICHI. JAPAN

10. HERCEG KARLO. CROATIA

11. ELSAYED MAHMOUD MOHAMED AHMED MOHAMED. EGYPT

12. MODANLOUJOUYBARI ALI. IRAN

13. KULCS DOMINIK LASZLO. HUNGARY

*SENIOR M desna ruka 85 *

1. DIMITROV PLAMEN. BULGARIA

2. YESHENBEKOV NURDAULET. KAZAKHSTAN

3. GIRASEK MICHALE. SLOVAKIA

4. STRUPAR MATEO. CROATIA

5. WOITEN ALEXANDER. GERMANY

6. BURUŠIĆ JOSIP. CROATIA

7. TULIULLINOV RUSTAM. RUSSIA

8. DRUGČEVIĆ MIHAEL. CROATIA

9. KREBER VALENTIN. CROATIA

10. DOGAN IVAN. CROATIA

11. DROKAN MISLAV. CROATIA

12. CANKAR MATEJ. SLOVENIA

13. SINGH HARDEEP. INDIA

14. SKELIN TONI. CROATIA

*SENIOR M desna ruka 95 *

1. RYSBEKOV YESKENDIR. KAZAKHSTAN

2. HRISTOV NEDALIN. BULGARIA

3. SAVIĆ VLADIMIR. SERBIA

4. METZKER IWAN. GERMANY

5. AINALI ANSSI OLAVI. FINLAND

6. DOBROVIČ RADOSLAV. SLOVAKIA

7. KRPAN MARIO. CROATIA

8. HARČA MARIJAN. CROATIA

9. STOJEVIĆ ŽELJKO. CROATIA

*SENIOR M desna ruka 105 *

1. SOVIĆ VIKTORIO. CROATIA

2. ANDRAS KAROLYI. HUNGARY

3. KRSTIĆ LJUBODRAG. SERBIA

4. VESELIĆ IVAN. SERBIA

5. ŠPOLJARIĆ DENIS. CROATIA

6. BREGOVIĆ JOSIP. CROATIA

7. ODORJAN TOMISLAV. CROATIA

8. KRIŽAN IVO. CROATIA

9. BAUMAN ADAM. HUNGARY

10. ABDELRAHMAN MOHAMED ABDELRAHMAN ABDELMOATI. EGYPT

11. SINGH GURWINDER. INDIA

*SENIOR M desan ruka 105+ *

1. TRUBIN DMITRIY. KAZAKHSTAN

2. LAMPARELLI FRANK. ITALY

3. ABDOULVAND MAHDI. IRAN

4. BABIĆ SIMO. SLOVENIA

5. SEVIĆ PETAR. CROATIA

6. BATTAGLIA MANUEL. ITALY

7. RAGUŽ ANDRIJA. CROATIA

8. PROKHOROV ALEXEY. GERMANY

9. VRDOLJAK ANTE. CROATIA

10. SEKULOVIĆ STOJAN. MONTENEGRO

11. BAGARIĆ DALIBOR. CANADA

12. ASLANOV MIRTALEH. AZERBAIJAN

13. LIEBMINGER MARCUS. AUSTRIA

14. SINGH ABHIJOT. INDIA

15. ALEKSIĆ BORIS. SERBIA

16. NEMETH ROBERT. HUNGARY

*SENIOR M desna ruka početnici *

1. FRANCKI- NOVAK JOSIP. CROATIA

2. MARIĆ MIČO. SLOVENIA

3. TRSTENJAK DAVID. SLOVENIA

4. MARINKOVIĆ NINO. CROATIA

5. FIŠTER PHILLIP. CROATIA

6. PEKIĆ GABRIEL. CROATIA

7. TRSTENJAK DENIS. SLOVENIA

8. BAN VLADO. CROATIA

9. KOLAČKO LJUBO. CROATIA

10. PALADA LUKA. CROATIA

11. BLAGEC MATIJA. CROATIA

12. ZIDARIĆ MATEJ. SLOVENIA

13. PRODAN FILIP. CROATIA

14. ZOVKO IVAN. BIH

15. ANĐEČIĆ IVAN. CROATIA

16. GUDELJ ANDRIJA. BIH

17. DAMI MARTIN. CROATIA

18. SLUGA DAVID. SLOVENIA

19. DRVAR FILIP. CROATIA

20. ŽNIDARČIĆ MILAN. CROATIA

*MASTER M OPEN lijeva ruka *

1. MILOJKOVIĆ RADIŠA. SERBIA

2. HRIBAR ANDREJ. SLOVENIA

3. HELYES CSABI. HUNGARY

4. AINALI ANSSI OLAVI. FINLAND

5. BAGARIĆ DALIBOR. CANADA

*MASTER M OPEN desna ruka*

1. DE MARCHI THOMAS. ITALY

2. SEKULOVIĆ STOJAN. MONTENEGRO

3. MILOJKOVIĆ RADIŠA. SERBIA

4. DROKAN MISLAV. CROATIA

5. BAGARIĆ DALIBOR. CANADA

6. GERGELY ANDRAS. HUNGARY

*DISABLED M lijeva ruka 75 *

1. DROKAN LUKA. CROATIA

2. HABDIJA DANIJEL. CROATIA

3. NOVAČIĆ SVEBOR. CROATIA

*DISABLED M lijeva ruka 75+ *

1. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. CROATIA

2. HERNYANK IMRE. HUNGARY

3. SLOTA KAMIL. SLOVAKIA

4. SINGH DALJEET. INDIA

*DISABLED M desna ruka 75 *

1. DROKAN LUKA. CROATIA

2. HABDIJA DANIJEL. CROATIA

3. NOVAČIĆ SVEBOR. CROATIA

*DISABLED M desna ruka 75+ *

1. KARADZHOV GEORGI. BULGARIA

2. HERNYANK IMRE. HUNGARY

3. SINGH DALJEET. INDIA

4. CVITKOVIĆ DOMAGOJ. CROATIA

5. SLOTA KAMIL. SLOVAKIA

*JUNIOR18 Ž 50 lijeva ruka *

1. ABDIBEK ASSEL. KAZAKHSTAN

2. KULCS DZSENIFER NETTI. HUNGARY

*JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50 *

1. ABDIBEK ASSEL. KAZAKHSTAN

2. KULCS DZSENIFER NETTI. HUNGARY

*SENIOR Ž 60 lijeva ruka *

1. TAKENAKA AYANE. JAPAN

2. ABDIBEK ASSEL. KAZAKHSTAN

3. KUNTUGANOVA ZHULDYZ. KAZAKHSTAN

4. WEDROWSKA MAGDALENA RENATA. POLAND

5. UZELAC JELENA. SERBIA

*SENIOR Ž 70 lijeva ruka *

1. DEBNAROVA LUCIA. SLOVAKIA

2. LYVAKHOVA YEKATERINA. KAZAKHSTAN

3. ERIĆ BILJANA. SERBIA

*SENIOR Ž 70+ lijeva ruka *

1. LISSYANSKAYA ANTONINA. KAZAKHSTAN

2. SEKULOVIĆ VASILISA. MONTENEGRO

*SENIOR Ž 60 desna ruka *

1. TAKENAKA AYANE. JAPAN

2. KUNTUGANOVA ZHULDYZ. KAZAKHSTAN

3. TROBIĆ BLAŽENKA. CROATIA

4. KOGL MIHAELA. CROATIA

5. ABDIBEK ASSEL. KAZAKHSTAN

6. KULCS VIVIEN. HUNGARY

7. WEDROWSKA MAGDALENA RENATA. POLAND

8. MILUTINOVIĆ JOVANA. SERBIA

*SENIOR Ž 70 desna ruka *

1. LYVAKHOVA YEKATERINA. KAZAKHSTAN

2. ERIĆ BILJANA. SERBIA

3. REITINGER LENA. AUSTRIA

*SENIOR Ž 70+ desna ruka *

1. LISSYANSKAYA ANTONINA. KAZAKHSTAN

2. SEKULOVIĆ VASILISA. MONTENEGRO

prigorski.hr

Komentari

Komentara

Provjerite i ovo

sandra perkovic

Pobjeda Sandre Perković u Švicarskoj

Na međunarodnom atletskom mitingu Galá dei Castelli u švicarskoj Bellinzoni nastupila je i naša rekorderka …

foto: arhiva

VATERPOLO EP Barakude lako s nemoćnom Turskom

Hrvatska vaterpolska reprezentacija u srijedu je u 2. kolu skupine C na Europskom prvenstvu u …