U Vrbovcu je u subotu i nedjelju održan “Pikolo 2017”, natjecanje prstića i limača u malom nogometu. Turnir prstića u subotu je osvojila ekipa zagrebačkog Dinama, a u nedjeljnom turniru kod limača (godište 2006/07) najbolji su bili nogometaši HNK Gorica koji su finalnom ogledu pobijedili NK Križevci 2:0.

U četvrtfinalu Križevci su pobijedili Dugo Selo 4:1, NK Dubrava Tim Kabel bila je bolja od NK Vrbovec 3:0, OŠ Dinamo je slavio jednim pogotkom u susretu protiv NK Nutri Free Team i Gorica je 5:0 pobijedila Zelengaj.

U polufinalu su se sastali Križevci i Dinamo, a u finale su prošli Križevčani boljim izvođenjem udaraca s devet metara, završilo je 4:2. U drugom polufinalu Gorica je pobijedila Dubrava Tim Kabel 1:0.

U utakmici za treće mjesto Dinamo je poražen od Dubrave Tim Kabel 0:3. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Lovro Krišto iz HNK Gorica, a iz istog sastava dolazi i najbolji golman Patrik Strnić. Filip Martinčić iz Dugog Sela najbolji je strijelac turnira.

Treba spomenuti i pohvaliti vrlo dobru organizaciju turnira i zbog toga će i sljedeće godine na vrbovečkom Pikolu biti brojne ekipe.

pikolo36pikolo35pikolo34pikolo33pikolo32pikolo31pikolo30pikolo29pikolo28pikolo27pikolo26pikolo25pikolo24pikolo23pikolo22pikolo21pikolo20pikolo19pikolo18pikolo17pikolo16pikolo15pikolo14pikolo13pikolo12pikolo11pikolo10pikolo9pikolo8pikolo7pikolo6pikolo5pikolo4pikolo3pikolo2pikolo1