Taekwondo klub ” Radnik ” Križevci ovaj vikend nastupio je na međunaronom turniru “Čigra Open 2018.” u zagebačkom Domu sportova.
Sudjelovalo je 795 natjecatelja iz 72 kluba iz Srbije, Slovačke, Mađarske i Hrvatske u disciplinama slobodne borbe, formama te kikovima za najmlađe uzraste.

Dalibor Urukalović/Pixsell

Radnikovci su u najmlađim dobnim skupinama imali 7 predstavnika u dobi od 7-10 godina u disciplini kick.
Zanimljivo je da su svi nastupili u istoj kategoriji MK1 ali najbolje se snašao Tin Dragašević koji je osvojio 1. mjesto te pobjedio pet kola s prosjekom 75 udaraca nogom u 20 sekundi.

Mihael Nikolić i Marin Matasić nažalost izgubili su u 3. kolu u borbi za ulazak u polufinale, dok su od ostalih članova nastupili Teo Turčan, Marko Međeral, Michael Nerendić i Luka Brezovec.

taekwondo

Sljedeći vikend održava se turnir u Podsusedu pod nazivom “Fenix open” i članovi Taekwondo kluba Radnik imat će priliku izboriti u slobodnim borbama nove dobre rezultate. Donosimo video iz Zagreba.