PRIGORJE (O) – DRAGOVOLJAC BOČKOVEC 4:1 (2:0)

Prigorje je nakon neriješenog ishoda protiv Radničkog upisalo pobjedu nad Dragovoljcom iz Bočkovca. Rano vodstvo za Orehovčane donio je Martin Kešer u 2. minuti susreta, a prednost je povećao u 12. minuti Ivan Vršak.

Mreža Stručića mirovala je do 19. minute kada za 3:0 pogađa Ivan Slavi. Potvrdu pobjede donosi Josip Zidarić u 25. minuti susreta. Strijelci ekipe iz Bočkovca prekasno se bude tako da u 30. minuti poraz ublažava pogodak Matije Benčaka.

NK Dragovoljac Bočkovec

Prigorje Sveti Petar Orehovec

POLET – GRANIČAR 0:4 (0:2)

Momčad iz Glogovnice i u drugom susretu je upisala poraz. Graničari su matirali mlađahnog Bradića četiri puta, a mrežu Poleta je načeo Orehovec u 25. sekundi sekundi susreta. Nikola Polančec prije predaha pogađa za 2:0. Gledatelji su vidjeli još dva gola u drugom poluvremenu koji su djelo Roberta Horvata u 22. i Želimira Mešnjaka u 25. minuti susreta.

NK Polet Glogovnica

NK Graničar Legrad

KALINOVAC – VIKTORIJA 3:2 (1:1)

Bio je to susret koji nije puno značio Viktoriji. Naime, eventualna pobjeda stavila bi ih na čekanje gdje bi se morali posložiti ostali susreti turnira. Kalinovac je došao danas u malo jačem sastavu te su upisali pobjedu od 4:0 čime grupnu fazu završavaju na drugom mjestu te postoji mogućnost da igraju i drugi krug.

Đođ i Kucel su pokazali zašto su se pojavili u ovom susretu. Njihovim zgodicima Kalinovac je upisao tri boda te na kontu ima sad četiri boda.